Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Vánoční strom pro Prahu

Vánoční strom pro Prahu
17. 01. 2013 Zvyky a tradice
tošního roku /až budete číst tento článek, bude to už loňského roku/, vypsala firma, pořádající každoročně vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze, soutěž: HLEDÁ SE STROM. Do soutěže se přihlás  …více»

Vánoce na asijský způsob

Vánoce na asijský způsob
20. 12. 2012 Zvyky a tradice
Zdá se vám, že Asie a Vánoce nejdou moc dohromady? Budete se divit, jak rozličnými způsoby se křesťanský svátek slaví v zemích, jimž není tato tradice tak docela vlastní. A nutno podotknout, že mnohé  …více»

Advent 2012

Advent 2012
13. 12. 2012 Zvyky a tradice
Blíží se čas Vánoc a s nimi nastane advent, který začíná dne 2.12.2012. Pro většinu to znamená předvánoční shon, pečení cukroví a shánění dárků. Ulicemi se rozzáří tisíce světel, rozsvítí stromečky, n  …více»

Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby
6. 12. 2012 Zvyky a tradice
Vánoční ozdoby, dekorace a výzdoba jsou příjemným doplňkem vašeho domova pro vytvoření sváteční atmosféry. Návody na výzdobu jsou rozmanité, stejně jako použitý materiál. Vánoční ozdoby si můžete  …více»

Svátky se dnes tráví všude možně. Jen ne doma.

Svátky se dnes tráví všude možně. Jen ne doma.
23. 12. 2011 Zvyky a tradice
Vánočních a Novoročních svátků se i letos vzdá jen minimum z nás. Ve srovnání s dobou před listopadem 1989 se v tomto ohledu nic nezměnilo: pracovat budou jen ty profese, bez kterých se ani  …více»
 

Vánoční osvětlení podpoří sváteční atmosféru

Vánoční osvětlení podpoří sváteční atmosféru
3. 12. 2011 Zvyky a tradice
Jistě budete souhlasit, že ta správná vánoční atmosféra se neobejde bez osvětleného vánočního stromečku. Světlo bylo vůbec symbolem Vánoc již odpradávna. Lidé např. v minulosti uctívali boha Slunce...  …více»

Vůně Vánoc

Vůně Vánoc
19. 11. 2011 Zvyky a tradice
Zavřete oči a představte si, že váš dům provoněly Vánoce. Co se vám vybaví jako první? Kterou vůni ucítíte? Vůně Vánoc představuje vůni domova, na kterou později s láskou vzpomínáme i v dospělosti...  …více»

Jak se slaví Vánoce ve světě - Norsko, Austrálie a Kanada

Jak se slaví Vánoce ve světě - Norsko, Austrálie a Kanada
21. 12. 2010 Zvyky a tradice
Vánoce se slaví po celém světě, ale zdaleka ne ve všech zemích. Týkají se samozřejmě pouze křesťanské civilizace – muslimové, hinduisté ani buddhisté je neslaví. V tradičně křesťanských státech je  …více»

Za dveřmi je nejkrásnější svátek roku - Vánoce

Za dveřmi je nejkrásnější svátek roku - Vánoce
16. 12. 2010 Zvyky a tradice
Lidé slavili už ve starověku návrat slunce, kdy se délka dne začne opět prodlužovat. K Vánocům neodmyslitelně patří rozzářené oči dětí, koledy, vůně cukroví a františku, dárečky, ozdobený stromeček...  …více»

Barborka pro naše Vánoce

Barborka pro naše Vánoce
11. 12. 2010 Zvyky a tradice
Barbora - je svátek svaté Barbory, ale také prosincový den adventního období, kdy hledáme třešeň nebo višeň, ze které bude naše letošní barborka - větvička do vázy, rozkvetlá do Štědrého dne. Bílé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !