Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.04. 2021
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Rolničky pro dědy i babičky

Rolničky pro dědy i babičky
23. 12. 2020 Vaše příběhy
Už je to tady zase. Pomalu, nenápadně, ale jistě přicházejí Vánoce. Od doby, kdy mi vyrostly děti, Vánoce nemám ráda. Roky jsem měla problémy především s dárky pro rodiče. Stále mi říkali, že nic  …více»

Vánoční atmosféra

Vánoční atmosféra
13. 12. 2020 Vaše příběhy
Začal advent a my jsme měli byt vyzdobený a na adventním věnci jsme zapálili první svíčku. Všichni se už těšili na Vánoce, nejvíc ale náš syn.  …více»

Adventní kalendář

Adventní kalendář
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Už jsme spolu byli s Petrem rok. Ten rok byl krásný. Milovali jsme jeden druhého, rozuměli jsme si a trávili spolu hodně času. Byla to taková mladá velká láska, plánovali jsme spolu budoucnost.  …více»

Vánoční trhy v Coburgu

Vánoční trhy v Coburgu
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Coburg, česky též Koburk, je městský okres v bavorských Horních Frankách a sídlo zemského okresu Coburg. Město je administrativně členěno do dvanácti městských částí. My se nedávno dozvěděli, že se  …více»

Rozinka

Rozinka
25. 12. 2019 Vaše příběhy
Žiji sama a je mi často smutno. Mám sice děti, ty ale pracují a bydlí ve vzdáleném městě, a tak se nestýkáme tak často. Co se mi odstěhovala má kamarádka, protože už byla hodně nemocná a nedokázala  …více»
 

Nejkrásnější rodinné Vánoce

Nejkrásnější rodinné Vánoce
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Příběh, který tady sepisuji, se stal před mnoha lety, to byly mé dcery ještě malé. Byl říjen a má starší dcera, která se ten měsíc narodila, dostala jako dárek k narozeninám konečně to, co si přála  …více»

Vánoční dobrodružství s dobrým koncem

Vánoční dobrodružství s dobrým koncem
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem na Slovensku, v malé vesničce uprostřed hor. Tenkrát ještě bývaly Vánoce na sněhu a fakt si nepamatuji takové, co by byly „na blátě“. Na svátky jsme se všichni náležitě těšili  …více»

Každý den se dá začít

Každý den se dá začít
23. 12. 2019 Vaše příběhy
Jako první přišla s nápadem přidat mezi dárky pod stromeček něco od dětí z dětských domovů starší dcera. Byla někde na trzích, kde byla také nabídka výrobků právě těchto dětí. Tak ji to okouzlilo,  …více»

Peču, pečeš, pečeme?

Peču, pečeš, pečeme?
23. 12. 2019 Vaše příběhy
Když jsem byla malá, tak se snad ve všech domácnostech peklo cukroví. Vánoční šílení kolem cukroví začínalo zpravidla koncem listopadu. Ženy přicházely do práce a říkaly, co už mají napečeno  …více»

František

František
22. 12. 2019 Vaše příběhy
Šel jsem nakoupit. Před marketem, jako vždy, byla spousta lidí. Míjeli se nervózně mezi dveřmi, vráželi do sebe, jako by záleželo na tom, jestli budou uvnitř o minutu dřív, nebo později. Jako by jim  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !