Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 02.07. 2022
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pantoflíkové Vánoce

Pantoflíkové Vánoce
29. 01. 2022 Vaše příběhy
Myslím, že dnešní doba přeje internetovým obchodům mnohem víc než dříve. Ani mě tato vymoženost neminula a jsou věci, které objednávám pouze přes internet. Co si budeme povídat, je to kolikrát  …více»

Přání se mají plnit o Vánocích

Přání se mají plnit o Vánocích
24. 12. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme v zaměstnání dostali nepříjemnou podmínku. A sice, že my jako zaměstnanci musíme od následujícího kalendářního roku pracovat na živnostenský list, pokud chceme pracovat ve stejné firmě  …více»

Až zase přijde Mikuláš

Až zase přijde Mikuláš
9. 12. 2021 Vaše příběhy
Na své praxi v dětském domově, bylo to ještě na studiích, jsem se setkala s neobvyklým případem agrese u dítěte. Chlapeček, bylo mu asi sedm let, po celý rok ničím nevybočoval od normálu. Učil se  …více»

Rolničky pro dědy i babičky

Rolničky pro dědy i babičky
23. 12. 2020 Vaše příběhy
Už je to tady zase. Pomalu, nenápadně, ale jistě přicházejí Vánoce. Od doby, kdy mi vyrostly děti, Vánoce nemám ráda. Roky jsem měla problémy především s dárky pro rodiče. Stále mi říkali, že nic  …více»

Vánoční atmosféra

Vánoční atmosféra
13. 12. 2020 Vaše příběhy
Začal advent a my jsme měli byt vyzdobený a na adventním věnci jsme zapálili první svíčku. Všichni se už těšili na Vánoce, nejvíc ale náš syn.  …více»
 

Adventní kalendář

Adventní kalendář
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Už jsme spolu byli s Petrem rok. Ten rok byl krásný. Milovali jsme jeden druhého, rozuměli jsme si a trávili spolu hodně času. Byla to taková mladá velká láska, plánovali jsme spolu budoucnost.  …více»

Vánoční trhy v Coburgu

Vánoční trhy v Coburgu
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Coburg, česky též Koburk, je městský okres v bavorských Horních Frankách a sídlo zemského okresu Coburg. Město je administrativně členěno do dvanácti městských částí. My se nedávno dozvěděli, že se  …více»

Rozinka

Rozinka
25. 12. 2019 Vaše příběhy
Žiji sama a je mi často smutno. Mám sice děti, ty ale pracují a bydlí ve vzdáleném městě, a tak se nestýkáme tak často. Co se mi odstěhovala má kamarádka, protože už byla hodně nemocná a nedokázala  …více»

Nejkrásnější rodinné Vánoce

Nejkrásnější rodinné Vánoce
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Příběh, který tady sepisuji, se stal před mnoha lety, to byly mé dcery ještě malé. Byl říjen a má starší dcera, která se ten měsíc narodila, dostala jako dárek k narozeninám konečně to, co si přála  …více»

Vánoční dobrodružství s dobrým koncem

Vánoční dobrodružství s dobrým koncem
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem na Slovensku, v malé vesničce uprostřed hor. Tenkrát ještě bývaly Vánoce na sněhu a fakt si nepamatuji takové, co by byly „na blátě“. Na svátky jsme se všichni náležitě těšili  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !