Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Den Mikulášů

Den Mikulášů
7. 01. 2023 Vaše příběhy
Když už jsme měli toho Mikuláše, vzpomněla jsem si na to, jak byl náš syn ještě malý. Lukášek měl pět let. Delší dobu jsme hledali větší byt, který bychom vyměnili za náš malý. Když už jsme ho konečně  …více»

Nečekaný dárek k Vánocům

Nečekaný dárek k Vánocům
24. 12. 2022 Vaše příběhy
Loudal jsem se z města, a vtom jsem ji uviděl. Stará shrbená paní se táhla s velkou těžkou kabelou. Nesla nákup, který byl na ni příliš těžký, a já šel a měl jsem prázdné ruce. Paní se ubírala mým  …více»

Andělé mezi námi

Andělé mezi námi
24. 12. 2022 Vaše příběhy
Při posledním setkání mi Hanička vyprávěla o své sousedce. Ani nevím, jak na to přišla řeč. Stará paní žila v bytě zcela sama a neměla ani žádné příbuzné. Pokud ještě byla čiperka, jezdívala  …více»

To byl můj první boží pokrm

To byl můj první boží pokrm
21. 12. 2022 Zvířátka
To byl můj první boží pokrm. Vonělo to tak krásně, že jsem zpočátku měl strach, aby mi to někdo nesnědl. A jak úžasně to chutnalo! A, světe, div se, oni mi připravili i Vánočního kapra se salátem!  …více»

Mikuláš v obchodním domě

Mikuláš v obchodním domě
17. 12. 2022 Vaše příběhy
Byl Mikuláš a já šla nakoupit. Měla jsem čas, venku bylo pěkně, a tak jsem se rozhodla, že nepůjdu jen do obchodu blízko mého bydliště, ale projdu se po městě a zajdu do obchodního centra s mnoha malý  …více»
 

Vánoční zázraky

Vánoční zázraky
4. 12. 2022 Vaše příběhy
Adventní čas se pomalu nachyluje k tomu vánočnímu. I když venku prozatím není sníh, sváteční atmosféra pomalu vstupuje i do našich srdcí. Tedy hlavně do těch, která nejsou popoháněna syslováním  …více»

Pantoflíkové Vánoce

Pantoflíkové Vánoce
29. 01. 2022 Vaše příběhy
Myslím, že dnešní doba přeje internetovým obchodům mnohem víc než dříve. Ani mě tato vymoženost neminula a jsou věci, které objednávám pouze přes internet. Co si budeme povídat, je to kolikrát  …více»

Přání se mají plnit o Vánocích

Přání se mají plnit o Vánocích
24. 12. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme v zaměstnání dostali nepříjemnou podmínku. A sice, že my jako zaměstnanci musíme od následujícího kalendářního roku pracovat na živnostenský list, pokud chceme pracovat ve stejné firmě  …více»

Až zase přijde Mikuláš

Až zase přijde Mikuláš
9. 12. 2021 Vaše příběhy
Na své praxi v dětském domově, bylo to ještě na studiích, jsem se setkala s neobvyklým případem agrese u dítěte. Chlapeček, bylo mu asi sedm let, po celý rok ničím nevybočoval od normálu. Učil se  …více»

Rolničky pro dědy i babičky

Rolničky pro dědy i babičky
23. 12. 2020 Vaše příběhy
Už je to tady zase. Pomalu, nenápadně, ale jistě přicházejí Vánoce. Od doby, kdy mi vyrostly děti, Vánoce nemám ráda. Roky jsem měla problémy především s dárky pro rodiče. Stále mi říkali, že nic  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !