Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Toulky předvánočním Brnem

Toulky předvánočním Brnem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Předvánoční a vánoční výlet do Brna? Docela dost komplikované město oproti Praze. Zde se dá nejlépe pohybovat snad pěšky a hlavně s mapou nebo autem s navigací, protože s tramvajemi nejsem kamarádka  …více»

Schovávaná před čertem

Schovávaná před čertem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Byla jsem ještě malá, tak pět, šest let mi mohlo být. Ten rok jsem moc neposlouchala a uvědomovala jsem si své dětské hříšky, když mi maminka řekla, že brzy bude chodit Mikuláš s čertem. Copak Mikuláš  …více»

Nejhezčí dny v roce

Nejhezčí dny v roce
25. 12. 2014 Vaše příběhy
Advent a předvánoční čas s následujícími Vánocemi jsou nejkrásnějším časem v roce. á sama tuto dobu mám obzvláště ráda. Už od mala jsem se těšila na dárky od Ježíška, mísy a podnosy s cukrovím a ovoce  …více»

Štědrý den

Štědrý den
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Věřím, že si některé a někteří z vás pamatují, že Štědrý den nebýval v kalendáři jako svátek, ale byl to normální pracovní den. Pracovní doba bývala v ten den kratší, většinou na tom měla podíl  …více»

Předvánoční Praha

Předvánoční Praha
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Naše hlavní město má v předvánočním čase mnoho zajímavostí, které mne lákají k návštěvě. Každý rok se sem snažím vracet, má to ovšem háček. Bydlím ve středu republiky a tak dopravit se tak daleko není  …více»
 

Vánoce u nás doma

Vánoce u nás doma
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Máme dost početnou rodinu a zorganizovat všechny úkoly a návštěvy kolem svátků mi dává docela zabrat. Děti jsou ještě malé, manžel se moc neangažuje a tak mi nezbývá než doufat, že mi z dcery brzy  …více»

Jak ozdobit stromeček

Jak ozdobit stromeček
23. 12. 2014 Vaše příběhy
Tak zítra tu máme Štědrý den. Vstávala jsem před šestou a zadělala na vánočky. Brambory na salát mám uvařené od včerejška, ještě všechno nakrájet a smíchat. A ještě musím do obchodu pro nějaké maličko  …více»

Vánoční putování na besídku

Vánoční putování na besídku
21. 12. 2014 Vaše příběhy
Je velice zvláštní, že nám v myslích zůstanou vetknuty dávné vzpomínky, které občas vyvstanou a my je prožíváme znovu ve zcela jiné situaci, věku i prostředí. Moje maminka byla veliký vypravěč. Její  …více»

Vánoční strom splněných přání

Vánoční strom splněných přání
20. 12. 2014 Vaše příběhy
Je zlatá neděle. Všude jsou spousty lidí, kteří ještě na poslední chvíli shánějí vánoční dárky. Na náměstí vyhrávají koledy, voní svařák a pečené kaštany. Tomáš a Milena žádné dárky nekupují, jen se  …více»

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce
4. 10. 2014 Vaše příběhy
Někdo tomu říká Santa, Ježíšek, Mrazík a bude to zase tady. Někdo se na svátky vánoční těší, jiného mrazí v zádech z rodinných povinností, obíhání obchodů, návštěv příbuzenstva a shánění dárků. Já  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !