Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční slavnosti

Za vánoční atmosférou do Zvířetic

Za vánoční atmosférou do Zvířetic
3. 12. 2023 Vánoční slavnosti
V této předvánoční pozvánce bych všechny ráda vzala s sebou do Hrnčířského dvora ve Zvířeticích, kam se s rodinou velmi rádi několikrát do roka vracíme na jejich tematické výstavy, přičemž ta vánoční  …více»

Na vánoční trhy do Budyšína

Na vánoční trhy do Budyšína
16. 11. 2023 Vánoční slavnosti
Ač si to možná zatím nechceme připustit, Vánoce se opravdu blíží mílovými kroky a s nimi i nespočet vánočních trhů a jarmarků. V podstatě asi nebude většího města v naší zemi, kde by se nějaká takto  …více»

Advent zve do Podkrkonoší

Advent zve do Podkrkonoší
18. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Dnešní pozvánku k rodinnému výletu s nádechem předvánoční atmosféry budu směřovat do malé vesničky v Podkrkonoší - Poniklé. Tato ves se nachází v Libereckém kraji, jen pár kilometrů od Semil, žije  …více»

Betlémy v muzeu

Betlémy v muzeu
10. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Před chvílí jsme se s mužem vrátili z pěkného výletu. Tentokrát jsem naše „vánoční ladění“ nasměrovala do malého podhorského městečka Lomnice nad Popelkou, do jejich místního muzea, které se nalézá  …více»

Výlet v adventním čase

Výlet v adventním čase
9. 12. 2022 Vánoční slavnosti
V letošním roce jsem si dopřála sice větší cestování z jara, při kterém jsem využila voucher za neuskutečněný zájezd pro Covid. O to víc se mi dovolená líbila. Dnes mi v kuchyni začíná nabývat druhé  …více»
 

Za betlémy do Třebechovic

Za betlémy do Třebechovic
3. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Třebechovice pod Orebem, malé městečko ležící jen pár kilometrů od Hradce Králové mě k návštěvě lákalo již spoustu let. Nakonec se zadařilo loni v létě cestou do Orlických hor. Nyní s blížícím se  …více»

Advent je za dveřmi

Advent je za dveřmi
2. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Dnes bych vás všechny ráda vzala na jeden z našich pravidelných adventních výletů. Jak jsem již několikrát zmiňovala, jako rodina máme moc rádi stará stavení a celkově vzpomínky na dobu minulou  …více»

Příběh vánočního stromečku na zámku Loučeň

Příběh vánočního stromečku na zámku Loučeň
17. 11. 2022 Vánoční slavnosti
Již popáté se zámek Loučeň zahalí do vánoční atmosféry díky unikátní akci s názvem Příběh vánočního stromečku, která každoročně patří mezi nejúspěšnější akce celého roku. Zámek Loučeň pořádal adventní  …více»

Advent v Městském muzeu Hořice v Podkrkonoší

Advent v Městském muzeu Hořice v Podkrkonoší
20. 11. 2021 Vánoční slavnosti
Podkrkonoší patřilo k chudším regionům naší země. To ovšem vůbec neznamená, že by se Vánoce tady slavily o to méně. Naopak v tomto kraji vznikla celá řada tradičních vánočních pokrmů, jako je vrkoč  …více»

Příběh vánočního stromečku

Příběh vánočního stromečku
17. 11. 2021 Vánoční slavnosti
Letos již počtvrté bude na Zámku Loučeň probíhat adventní vernisáž s názvem PŘÍBĚH VÁNOČNÍHO STROMEČKU, která návštěvníkům nabídne celkem 21 speciálně nazdobených vánočních stromečků umístěných  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !