Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční slavnosti

Vánoční svátky, zvyky a obyčeje v Sasku a v Čechách

Vánoční svátky, zvyky a obyčeje v Sasku a v Čechách
4. 12. 2016 Vánoční slavnosti
Staré zvyky a tradice zaujímají navzdory historickým zvratům stále důležité místo v našem životě. Především Vánoce zůstávají nepostradatelnou veličinou. Mnoho křesťanských tradic se přitom vrací až k  …více»

Kam za výhodnými adventními nákupy? Vyrazte k sousedům i do exotiky

Kam za výhodnými adventními nákupy? Vyrazte k sousedům i do exotiky
23. 11. 2016 Vánoční slavnosti
Adventní čas se neúprosně blíží. Pokud už přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo  …více»

Adventní Wroclaw

Adventní Wroclaw
12. 01. 2016 Vánoční slavnosti
Kamarádka se chystala na adventní trhy do metropole Dolního Slezska do Wroclawi. Rozhodla jsem se, že pojedu s ní. Loni jsem byla v Drážďanech a moc se mi tam líbilo. Společně jsme se tedy přihlásily  …více»

Advent v Německu - Drážďany

Advent v Německu - Drážďany
18. 12. 2015 Vánoční slavnosti
Za první zastávku na zámku Moritzburg jsme byli opravdu vděční, krásná výstava za námi. Jelikož se zapomněl oznámit čas odjezdu od zámku, nevěděli jsme, zda se sejdeme u zámku nebo v autobuse. Mírně  …více»

Advent v Německu - Moritzburg

Advent v Německu - Moritzburg
12. 12. 2015 Vánoční slavnosti
Během roku jsme si s přítelem zavzpomínali na předvánoční Vídeň a říkali jsme si, že bychom mohli ke konci roku jet někam jinam. Ne, že by se mi Vídeň nelíbila, ale je spoustu jiných míst, které jsme  …více»
 

Adventní trhy, Santův Vánoční kamion Coca-Cola a show v Laa and der Thaya

Adventní trhy, Santův Vánoční kamion Coca-Cola a show v Laa and der Thaya
20. 11. 2015 Vánoční slavnosti
Odpočinte si od předvánočního shonu a navštivte fantastickou vánoční show se Santou a skřítky na náměstí v Laa an der Thaya a adventní trhy ve sklepních uličkách Laa a okolí. Přijeďte s rodinou a  …více»

Vánoční dům v Karlových Varech

Vánoční dům v Karlových Varech
30. 12. 2014 Vánoční slavnosti
Jezdíme okolo již mnoho let, vždy mě zaujala výzdoba toho krásného domu i za denního světla, ale nikdy mě nenapadlo, že ten dům se svými vánočními ozdobami funguje po celý rok. V zimním období, pokud  …více»

Kouzlo vánočních trhů

Kouzlo vánočních trhů
17. 12. 2014 Vánoční slavnosti
Advent už začal a spolu s ním to pravé těšení se na Vánoce. V mnoha rodinách jsou k jejich atmosféře blíž třeba díky adventním věncům nebo svícnům, svátečně vyzdobeným oknům nebo vůni cukroví, která s  …více»

Drážďanské vánoční trhy

Drážďanské vánoční trhy
3. 01. 2014 Vánoční slavnosti
Před Vánocemi, v době adventu, se skoro v každém městě konají různé trhy. Pravidelně se na nějaký vypravíme. Ať už to je v našem městě nebo někde v okolí, vždy tam načerpám novou inspiraci na výzdobu  …více»

Předvánoční Vídeň

Předvánoční Vídeň
23. 12. 2013 Vánoční slavnosti
Kdo by neměl rád předvánoční atmosféru, kde vše voní, svítí a jsou k vidění věci, které během roku nevidíme?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !