Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Máte rádi dárečky?

Máte rádi dárečky?
24. 12. 2015 Vaše příběhy
Vždycky velmi ráda neopomenu zdůraznit, že když si někdo nebude vědět rady s dárkem pro mě, tak brilianty se vždycky hodí. Kdyby nebyly náhodou po ruce, tak se uskrovním a stačí mi zlatý šperk s nějak  …více»

Vánoční dárek - Kája

Vánoční dárek - Kája
24. 12. 2015 Vaše příběhy
Já jako malá holka jsem si vždycky přála pejska. Bohužel mi ho nikdy rodiče nedovolili. Chtěla jsem postelového pejska domů, abych s ním mohla večer spát v posteli, aby to byl můj nejvěrnější kamarád  …více»

Nejkrásnější Vánoce u nás

Nejkrásnější Vánoce u nás
24. 12. 2015 Vaše příběhy
To měla být naše malá ještě v bříšku a my jsme se měli sejít u našich rodičů a prožít pohodový den, vše bylo ale jinak. Malá se asi tak těšila na Ježíška, že začala nenápadně šťouchat a kopat, až jsem  …více»

Teď tu byl! Kdo? Přeci Ježíšek

Teď tu byl! Kdo? Přeci Ježíšek
24. 12. 2015 Vaše příběhy
Myslím, že spousta lidí rádo vzpomíná na své dětství a kouzelné rituály spojené s Vánoci. U nás doma jeden z nejkouzelnějších byl každoroční příchod Ježíška s dárky.  …více»

Kája a první sníh v tomto roce 2015

Kája a první sníh v tomto roce 2015
15. 12. 2015 Vaše příběhy
Byl večer, když mě páníčci pustili ven na dvůr, abych se vyvenčila. Čmuchala jsem a cítila jsem ve vzduchu a říkám si: asi bude ráno snížek. Tak jsem přišla z venku, panička očistila pacinky a šla  …více»
 

Nejsem nemocná, můžeme na advent do Prahy

Nejsem nemocná, můžeme na advent do Prahy
21. 11. 2015 Vaše příběhy
Pokud si nějaký výlet naplánuji a mám ho schválený od přítele, který veškerou cestu musí odřídit, beru dohodnutý termín jako závaznou věc. Stane se, že se přihodí něco důležitého, co veškerý plán  …více»

Vánoční příhoda

Vánoční příhoda
8. 10. 2015 Vaše příběhy
Blíží se Vánoce a každým dnem si vybavuji chvíle, jak je slavíme u babičky a dědy. Oni totiž Vánoce berou úplně jinak, než my, mladší generace. My to chápeme, ale je to opravdu k popukání.  …více»

Vánoční pes Ťapina

Vánoční pes Ťapina
12. 04. 2015 Vaše příběhy
Den před Štědrým večerem moje vánoční přípravy vrcholily. Ještě vytřít, vynést koš a už jsem se viděla v posteli. Abych vůbec ráno vstala, jak jsem byla unavená. Manžel se nabídl, že dojde vysypat  …více»

Překvapení z popelnice

Překvapení z popelnice
22. 02. 2015 Vaše příběhy
Stalo se to před 18 lety. Vánoční večer jsem trávila u dcer. Ozvala se neteř, že se chystají na Štěpána ke mně na návštěvu. Tak jsem jela domů. Moc jsem se na ně těšila. Maminka jí zemřela, když jí  …více»

Oslavy konce roku ve Španělsku

Oslavy konce roku ve Španělsku
11. 01. 2015 Vaše příběhy
Bratr se před několika lety rozhodl, že se Španělsko stane jeho druhým domovem, ale zároveň si nechtěl připustit, že se připraví o tradiční české Vánoce. A tak si nechal poslat vánoční cukroví  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !