Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaření, recepty

Tipy na zdravější vánoční cukroví

Tipy na zdravější vánoční cukroví
22. 12. 2014 Vaření, recepty
Vánoční cukroví - Jednoduché, rychlé, zdravější... Mrkvové rohlíčky - 40 kusů Obsahují méně mouky, část mouky je nahrazena jemně mletými mandlemi a neobsahují v podstatě žádný přidaný cukr (každý  …více»

Tipy a triky nejen na vánoční pečení

Tipy a triky nejen na vánoční pečení
12. 12. 2014 Vaření, recepty
S Lindou Vláskovou jsme se podívali na téma pro někoho možná otřepaná, ale nutná základní pravidla pečení. Jak mít co nejkřehčí rohlíčky nebo nepřipálit buchtu? Možná banální otázka, ale řada z vás  …více»

Čím letos louskat ořechy?

Čím letos louskat ořechy?
6. 12. 2013 Vaření, recepty
Zanedlouho tu budou… Dětmi dlouho očekávané, hospodyňkami často zatracované, přesto pro nás všechny…Vánoce. Období štědrosti, dárků a porozumění, lásky i souznění.  …více»

Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty

Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
17. 12. 2012 Vaření, recepty
Vánoce se blíží a s nimi i doba pečení vánočního cukroví. Každý rok většina hospodyněk peče vybrané druhy cukroví, některá jen těch svých pár druhů, aby dokreslily vánoční atmosféru a některá  …více»

Vyrob si sama: Sladkou Dámu

Vyrob si sama: Sladkou Dámu
16. 12. 2012 Vyrob si sama
Blíží se doba vánočních svátků a většina z nás už pomalu přemýšlí, co nadělí svým blízkým, přátelům a rodině. Ani já nejsem výjimkou. Když jsou děti malé, jsou nadšené za jakoukoli hračku. Ale co  …více»
 

Kapr na vánočním stole

Kapr na vánočním stole
21. 12. 2010 Vaření, recepty
Ryba na štědrovečerní tabuli je jedním ze symbolů českých Vánoc. Nejoblíbenějším druhem je u nás kapr obecný, který se v našich končinách o vánočních svátcích konzumuje už od konce 19. století.  …více»

Jak se kapr dostal na Vánoční stůl

Jak se kapr dostal na Vánoční stůl
11. 12. 2010 Vaření, recepty
Kapr je naše nejdůležitější a nejvděčnější chovná ryba. Doputoval k nám z jihovýchodní Evropy a Asie. V Čechách ho lidé poprvé ochutnali v 11. a 12. století. O jeho rozšíření v našich vodách se  …více»

Vánoce ve Středomořském stylu

Vánoce ve Středomořském stylu
11. 11. 2010 Vaření, recepty
Olivy, často také nazývané perlou Středomoří, si oblíbili již lidé ve starověku. Staly se inspirací pro umělce, bojovníky, vládce i ranhojiče. Není tomu dávno, co jejich kouzlo objevili i gurmáni  …více»

Překvapte na Vánoce španělskými olivami!

Překvapte na Vánoce španělskými olivami!
3. 11. 2010 Vaření, recepty
Hledáte něco, čím byste ozvláštnili vaše tradiční vánoční menu? Rádi byste našli surovinu, která je zdravá, obsahuje vitamíny, netloustne se po ní a hodí se takřka ke všemu? Možná se budete divit, ale  …více»

Chutné tipy na Vánoce i Silvestra od šéfkuchaře

Chutné tipy na Vánoce i Silvestra od šéfkuchaře
22. 12. 2009 Vaření, recepty
Ačkoliv má každá domácnost jiné zvyky, pokud jde o Vánoce a Silvestra, jeden společný prvek můžeme najít skoro ve všech českých rodinách – svátky na konci roku bývají ve znamení dobrého jídla.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !