Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.04. 2021
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Praktické rady

Vánoce a stres

Vánoce a stres
15. 12. 2012 Praktické rady
Bez slůvka stres si moderní dobu už ani neumíme představit. Vánoce jsou tradičně považovány za zdroj stresu. Všichni toužíme po tom, aby všechno klapalo na jedničku, snažíme se vyhovět očekávání  …více»

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky
13. 12. 2012 Praktické rady
Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce. Lidé si v tomto období projevují vzájemným obdarováním lásku, úctu a důvěru. Vánoční dar pomáhal po celá staletí upevňovat vzájemné svazky. Lidé věřili  …více»

Kde hledat Ježíškovu adresu

Kde hledat Ježíškovu adresu
9. 12. 2012 Praktické rady
Rok se s rokem zase rychle sešel a Vánoce ťukají na dveře. Přiznám se, že naše rodina nepatří k milovníkům „Santů“ a komunistického Dědu Mráze sneseme maximálně v Mrazíkovi - vyznáváme tradice  …více»

Advent ve velkém stylu

Advent ve velkém stylu
9. 12. 2012 Praktické rady
Prožijte letošní advent trochu jinak a vydejte se nasát tu pravou vánoční atmosféru do ciziny. Nejlépe do měst, kde tradice vánočních trhů sahá hluboko do minulosti a ze všech koutů na vás dýchá pravý  …více»

Pečení cukroví v listopadu

Pečení cukroví v listopadu
4. 12. 2012 Praktické rady
Čím déle jsem na internetu, tím více se plno žen diví, proč už peču v listopadu? Odpověď je zcela jednoduchá a prostinká, aby se cukroví rozleželo. Peču od svých 19 let, co jsem se poprvé vdala,  …více»
 

Kolik stojí české Vánoce?

Kolik stojí české Vánoce?
29. 11. 2012 Praktické rady
Do Štědrého dne zbývají necelé dva měsíce a pro mnohé české domácnosti právě začíná období shánění vánočních dárků. Lámeme si hlavu, co by našim blízkým udělalo největší radost a zároveň se obáváme,  …více»

Jak na Nový rok, tak po celý rok?

Jak na Nový rok, tak po celý rok?
22. 12. 2011 Praktické rady
Nový rok vítáme plni očekávání a často i předsevzetí. Mnohé věci neovlivníme; co ale ovlivnit můžeme, to je právě onen vstup do dalšího roku - Silvestr. Silvestrovskými oslavami a vítáním  …více»

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček
21. 12. 2011 Praktické rady
Na nepotištěnou stranu kartonu si narýsujeme tvar rozložené krychličky se stranou hrany 2 cm (může být i větší).  …více»

Vánoční dekorace – stromečky

Vánoční dekorace – stromečky
20. 12. 2011 Praktické rady
Budeme potřebovat: chvojí z lesa – nejlépe z túje nebo smrku. Já jsem dělala z túje, protože lépe drží u sebe a nepíchá tolik. Dále pak si nachystáme: nejlépe bílý plastový květináč, houbu na mokré  …více»

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!
19. 12. 2011 Praktické rady
Každý nemá to štěstí, že může strávit Vánoce ve společnosti druhých. Může to být způsobeno jednak úmrtím životního partnera, jednak tím, že se doposud nenašel vhodný životní partner a s příbuznými se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !