Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Praktické rady

Vyrob si sama: Papírová hvězda

Vyrob si sama: Papírová hvězda
16. 12. 2011 Vyrob si sama
Dle šířky vázací stuhy (nebo papíru) si ustřihneme čtyři stejně dlouhé pruhy stuhy. Já jsem použila pro ilustraci obyčejný balicí papír, který jsem si nastřihala na čtyři pruhy o rozměrech 2 cm šířka,  …více»

Vyjeďte si na Vánoce na výlet

Vyjeďte si na Vánoce na výlet
16. 12. 2011 Praktické rady
Volné vánoční svátky nemusíte trávit jen u televizních obrazovek, ale můžete se vypravit do některého z vánočně vyzdobených měst. Na rozdíl od léta jsou sice možnosti pobytu venku nižší v souvislosti  …více»

Čím potěšit muže pod vánočním stromečkem?

Čím potěšit muže pod vánočním stromečkem?
15. 12. 2011 Praktické rady
Častou myšlenkou v předvánočním čase v hlavách mnoha žen je to, čím uspokojit muže pod vánočním stromečkem. I když se zeptáte, často se toho moc nedozvíte. Buď jsou přání pro vaši peněženku nereálná,  …více»

Vyrob si sama - Vánoční kapka

Vyrob si sama - Vánoční kapka
14. 12. 2011 Vyrob si sama
Vánoční předvánoční čas je obdobím pro výrobu různých vánočních dekorací. Jestliže přemýšlíte nad výrobou vánoční dekorace, která je jednoduchá a zároveň vám pěkně navodí tu správnou vánoční atmosféru  …více»

Jak přežít firemní večírek bez ostudy

Jak přežít firemní večírek bez ostudy
14. 12. 2011 Praktické rady
Blíží se Vánoce a to je kromě pečení, uklízení a shánění dárků také čas firemních večírků. Nad sklenkou vína nebo při jízdě na bobu můžete s kolegy probrat i ožehavá témata, na která se při běžném  …více»
 

Vyrob si sama - Nešitý patchwork

Vyrob si sama - Nešitý patchwork
13. 12. 2011 Vyrob si sama
Jednoduchý nápad, jak bez kousku nadání vytvořit vánoční kouli jako ze značkového obchodu.  …více»

Vyrob si sama - Adventní věnec z klacíků

Vyrob si sama - Adventní věnec z klacíků
1. 12. 2011 Vyrob si sama
Budete potřebovat nějaké klacíky, zahradnické nůžky, tavnou pistoli a kruh jako základ na věneček - já jsem použila lepenku, velikost záleží jen na vás jakou si uděláte, kelímky od čajových svíček,  …více»

Vánoční předárkování - jak se mu vyhnout?

Vánoční předárkování - jak se mu vyhnout?
30. 11. 2011 Praktické rady
Blíží se Vánoce a mnoho lidí se jich už předem obává. Pro někoho (mě osobně nevyjímaje) je to trošku nepochopitelné, vždyť by to měly být ty nejkrásnější svátky v roce! Co bychom tedy mohli udělat  …více»

Už jste napsali Ježíškovi?

Už jste napsali Ježíškovi?
29. 11. 2011 Praktické rady
Před Vánocemi jsou v rodinách různé zvyky při psaní dopisu Ježíškovi. V některých rodinách bývá zvykem, že se na začátku adventního období v rodině vytvoří slavnostně vymalovaný papírový list.  …více»

Vyrobte si s dětmi vánoční lampion z papíru

Vyrobte si s dětmi vánoční lampion z papíru
25. 11. 2011 Praktické rady
Vánoční svátky mají pro děti i dospělé kouzelnou atmosféru. Jejich sílu můžete ještě umocnit, když si některé z vánočních dekorací vyrobíte sami se svými dětmi. Zazpívejte si koledy a s chutí do toho!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !