Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Silvestrovské oslavy

Silvestrovské oslavy
3. 01. 2015 Vaše příběhy
Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o to, jak u nás probíhají silvestrovské oslavy. Silvestr i vánoční svátky jako takové u nás probíhají vesměs hekticky každý rok. Prvotní „panika“ začíná v momentě  …více»

Moje druhé Vánoce v cizině - v Bavorsku

Moje druhé Vánoce v cizině - v Bavorsku
1. 01. 2015 Vaše příběhy
Tyto Vánoce jsme strávili se synem v nevelkém příhraničním městečku nedaleko hranic bavorsko-českých. My jsme bydleli pouze 6 km od hraničního přechodu, k manželovi jsme to měli 28 km. Jeho byt byl  …více»

Nový rok 2015 a předsevzetí

Nový rok 2015 a předsevzetí
1. 01. 2015 Vaše příběhy
A už klepe na naše zavřené dveře...Tak co, pustíme jej dovnitř? Přichází v dobrém a s dobrými úmysly? To je otázka... A o kom že to je řeč? Tak já Vám to prozradím, není to totiž žádné tajemství  …více»

Moje první Vánoce v cizině

Moje první Vánoce v cizině
30. 12. 2014 Vaše příběhy
Před mnoha léty, když jsem chodila do osmé třídy, jsem prožila nevšední vánoční svátky - a to v cizině. Můj tatínek byl rok předtím uznán plně invalidním kvůli velmi vysokému tlaku a přestože nikdy  …více»

Předvánoční toulky Prahou

Předvánoční toulky Prahou
30. 12. 2014 Vaše příběhy
Naše hlavní město má v předvánočním čase mnoho věcí, které mne lákají. Každý rok bych se sem mohla vracet, má to ovšem háček. Bydlím ve středu republiky a tak dopravit se tak daleko není vždy snadné.  …více»
 

Toulky předvánočním Brnem

Toulky předvánočním Brnem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Předvánoční a vánoční výlet do Brna? Docela dost komplikované město oproti Praze. Zde se dá nejlépe pohybovat snad pěšky a hlavně s mapou nebo autem s navigací, protože s tramvajemi nejsem kamarádka  …více»

Schovávaná před čertem

Schovávaná před čertem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Byla jsem ještě malá, tak pět, šest let mi mohlo být. Ten rok jsem moc neposlouchala a uvědomovala jsem si své dětské hříšky, když mi maminka řekla, že brzy bude chodit Mikuláš s čertem. Copak Mikuláš  …více»

Nejhezčí dny v roce

Nejhezčí dny v roce
25. 12. 2014 Vaše příběhy
Advent a předvánoční čas s následujícími Vánocemi jsou nejkrásnějším časem v roce. á sama tuto dobu mám obzvláště ráda. Už od mala jsem se těšila na dárky od Ježíška, mísy a podnosy s cukrovím a ovoce  …více»

Štědrý den

Štědrý den
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Věřím, že si některé a někteří z vás pamatují, že Štědrý den nebýval v kalendáři jako svátek, ale byl to normální pracovní den. Pracovní doba bývala v ten den kratší, většinou na tom měla podíl  …více»

Předvánoční Praha

Předvánoční Praha
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Naše hlavní město má v předvánočním čase mnoho zajímavostí, které mne lákají k návštěvě. Každý rok se sem snažím vracet, má to ovšem háček. Bydlím ve středu republiky a tak dopravit se tak daleko není  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !