Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Mikuláš po 20letech

Mikuláš po 20letech
12. 01. 2014 Vaše příběhy
Dcera mě s maturitním vysvědčením donesla i těhotenský průkaz. Bývalo jí zle,ale přikládala jsem to k nervozitě s maturity. Ani ve snu mě nenapadlo,že je těhotná.Kluk měl po vojně ona po maturitě a  …více»

Kde děti chrání babička, tam čert na děti nemůže

Kde děti chrání babička, tam čert na děti nemůže
8. 01. 2014 Vaše příběhy
„Že řekneme čertovi, ať si vás ezme do pytle,“ jsme slyšely od maminky v dětství nesčetněkrát. Jako každé dítě, tak i já jsem své rodiče zlobívala, vztekala se, neposlouchala, odmlouvala, hračky si  …více»

Láska z autobusu

Láska z autobusu
5. 01. 2014 Vaše příběhy
Petr a Lucie jezdili každý den do práce autobusem do nedalekého města. Znali se podle vidění a vždy se jen pozdravili. Jednou si Lucie sedla v autobuse vedle Petra a prohodili spolu pár vět. Od té  …více»

Bilance roku 2013

Bilance roku 2013
2. 01. 2014 Vaše příběhy
Milé Chytré ženy a milá redakce, přeji Vám všem do nového roku 2014 hodně zdraví a štěstí. Jak se říká, když je štěstí, je i zdraví, jedno bez druhého není možné. Je 1.1. 2014 a mně se honí myšlenky  …více»

Je večer

Je večer
26. 12. 2013 Vaše příběhy
Blíží se advent. Brzký příchod tmy už v odpoledních hodinách mám ho jasně připomíná. Dnes ještě nesvítím, nechce se mi zaplašit to nádherné ticho. Stojím u okna a pozoruji rozzářená okna domků ve vsi,  …více»
 

Co spojuje Český národ?

Co spojuje Český národ?
25. 12. 2013 Vaše příběhy
Ještě donedávna jsem byla přesvědčena o tom, že už nic.Česko se Slovenskem je rozpojeno už dávno a zdá se, že k obapolné spokojenosti, protože v Čechách je víc Slováků jak na Slovensku,méně se hádají  …více»

Ohlédnutí za Vánocemi a uvítání nového zvonu

Ohlédnutí za Vánocemi a uvítání nového zvonu
24. 12. 2013 Vaše příběhy
V naší vesnici ve Třemblatech stála od nepaměti na návsi před Pácovou hospodou zvonička. Jak léta ubíhala, zvonička chátrala a jednoho dne místní občané rozhodli, že by se této místní památce mohl  …více»

Vojenské Vánoce

Vojenské Vánoce
24. 12. 2013 Vaše příběhy
Asi před pětadvaceti léty nastoupil můj brácha vojenskou službu. Tenkrát byly ještě povinné 2 roky a většina mladých mužů se na svoji povinnost vlasti moc netěšila. Bráška nastupoval na podzim  …více»

Vytoužený dárek

Vytoužený dárek
23. 12. 2013 Vaše příběhy
Tento příběh se stal téměř před třiceti lety. Tehdy byly mezi mladými lidmi velmi oblíbené radiopřijímače zvané „dvojče“. Moje sestřenice Jana, tenkrát jí bylo asi deset let, si ho moc přála k Vánocům  …více»

Vánoční přání

Vánoční přání
23. 12. 2013 Vaše příběhy
Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce, kdy rodina tráví čas pohromadě, sledují se pohádky a o Štědrém dnu se po večeři rozbalují dárečky od Ježíška. Kouzelný čas, kdy se dokonce i utužují vztahy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !