Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Je večer

Je večer
26. 12. 2013 Vaše příběhy
Blíží se advent. Brzký příchod tmy už v odpoledních hodinách mám ho jasně připomíná. Dnes ještě nesvítím, nechce se mi zaplašit to nádherné ticho. Stojím u okna a pozoruji rozzářená okna domků ve vsi,  …více»

Co spojuje Český národ?

Co spojuje Český národ?
25. 12. 2013 Vaše příběhy
Ještě donedávna jsem byla přesvědčena o tom, že už nic.Česko se Slovenskem je rozpojeno už dávno a zdá se, že k obapolné spokojenosti, protože v Čechách je víc Slováků jak na Slovensku,méně se hádají  …více»

Ohlédnutí za Vánocemi a uvítání nového zvonu

Ohlédnutí za Vánocemi a uvítání nového zvonu
24. 12. 2013 Vaše příběhy
V naší vesnici ve Třemblatech stála od nepaměti na návsi před Pácovou hospodou zvonička. Jak léta ubíhala, zvonička chátrala a jednoho dne místní občané rozhodli, že by se této místní památce mohl  …více»

Vojenské Vánoce

Vojenské Vánoce
24. 12. 2013 Vaše příběhy
Asi před pětadvaceti léty nastoupil můj brácha vojenskou službu. Tenkrát byly ještě povinné 2 roky a většina mladých mužů se na svoji povinnost vlasti moc netěšila. Bráška nastupoval na podzim  …více»

Vytoužený dárek

Vytoužený dárek
23. 12. 2013 Vaše příběhy
Tento příběh se stal téměř před třiceti lety. Tehdy byly mezi mladými lidmi velmi oblíbené radiopřijímače zvané „dvojče“. Moje sestřenice Jana, tenkrát jí bylo asi deset let, si ho moc přála k Vánocům  …více»
 

Vánoční přání

Vánoční přání
23. 12. 2013 Vaše příběhy
Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce, kdy rodina tráví čas pohromadě, sledují se pohádky a o Štědrém dnu se po večeři rozbalují dárečky od Ježíška. Kouzelný čas, kdy se dokonce i utužují vztahy  …více»

Naše tradiční Vánoce

Naše tradiční Vánoce
22. 12. 2013 Vaše příběhy
Tradice jsou zavedené rituály, dané pro určitou oblast, kde také vznikly. Některé se postupem času a dnes také vlivem médií šíří i dál do světa. Jiné se bohužel vytrácejí. My sami si však z generace  …více»

Krajánek

Krajánek
21. 12. 2013 Vaše příběhy
Do Vánoc zbývá už jen několik dní. Venku se už setmělo a zase začal hustě padat sníh. V hájence na samotě dnes není veselo. Ráno sem honem přispěchala bába, aby pomohla hospodyni přivést na svět druhé  …více»

Svatý Mikuláš aneb jak náš syn prozřel

Svatý Mikuláš aneb jak náš syn prozřel
9. 12. 2013 Vaše příběhy
Svátek svatého Mikuláše patří mezi jednu z nejstarších, na světě nejrozšířenějších a rovněž nejoblíbenějších tradic. Kde se ale tento svátek, který téměř všichni z nás rádi slavíme, vzal? Odkud  …více»

Proč miluju Vánoce

Proč miluju Vánoce
30. 11. 2013 Vaše příběhy
Sice je teprve konec listopad a Vánoce tu budou až za několik týdnů, ale já se na ně těším už teď. Odjakživa mám ráda vánoční svátky i všechny ty povinnosti s nimi spojené. Všechno mě to těší dělat  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !