Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Schovávaná před čertem

Schovávaná před čertem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Byla jsem ještě malá, tak pět, šest let mi mohlo být. Ten rok jsem moc neposlouchala a uvědomovala jsem si své dětské hříšky, když mi maminka řekla, že brzy bude chodit Mikuláš s čertem. Copak Mikuláš  …více»

Nejhezčí dny v roce

Nejhezčí dny v roce
25. 12. 2014 Vaše příběhy
Advent a předvánoční čas s následujícími Vánocemi jsou nejkrásnějším časem v roce. á sama tuto dobu mám obzvláště ráda. Už od mala jsem se těšila na dárky od Ježíška, mísy a podnosy s cukrovím a ovoce  …více»

Štědrý den

Štědrý den
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Věřím, že si některé a někteří z vás pamatují, že Štědrý den nebýval v kalendáři jako svátek, ale byl to normální pracovní den. Pracovní doba bývala v ten den kratší, většinou na tom měla podíl  …více»

Předvánoční Praha

Předvánoční Praha
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Naše hlavní město má v předvánočním čase mnoho zajímavostí, které mne lákají k návštěvě. Každý rok se sem snažím vracet, má to ovšem háček. Bydlím ve středu republiky a tak dopravit se tak daleko není  …více»

Vánoce u nás doma

Vánoce u nás doma
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Máme dost početnou rodinu a zorganizovat všechny úkoly a návštěvy kolem svátků mi dává docela zabrat. Děti jsou ještě malé, manžel se moc neangažuje a tak mi nezbývá než doufat, že mi z dcery brzy  …více»
 

Jak ozdobit stromeček

Jak ozdobit stromeček
23. 12. 2014 Vaše příběhy
Tak zítra tu máme Štědrý den. Vstávala jsem před šestou a zadělala na vánočky. Brambory na salát mám uvařené od včerejška, ještě všechno nakrájet a smíchat. A ještě musím do obchodu pro nějaké maličko  …více»

Vánoční putování na besídku

Vánoční putování na besídku
21. 12. 2014 Vaše příběhy
Je velice zvláštní, že nám v myslích zůstanou vetknuty dávné vzpomínky, které občas vyvstanou a my je prožíváme znovu ve zcela jiné situaci, věku i prostředí. Moje maminka byla veliký vypravěč. Její  …více»

Vánoční strom splněných přání

Vánoční strom splněných přání
20. 12. 2014 Vaše příběhy
Je zlatá neděle. Všude jsou spousty lidí, kteří ještě na poslední chvíli shánějí vánoční dárky. Na náměstí vyhrávají koledy, voní svařák a pečené kaštany. Tomáš a Milena žádné dárky nekupují, jen se  …více»

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce
4. 10. 2014 Vaše příběhy
Někdo tomu říká Santa, Ježíšek, Mrazík a bude to zase tady. Někdo se na svátky vánoční těší, jiného mrazí v zádech z rodinných povinností, obíhání obchodů, návštěv příbuzenstva a shánění dárků. Já  …více»

Objednaný dárek od Ježíška

Objednaný dárek od Ježíška
15. 01. 2014 Vaše příběhy
Schylovalo se ke konci roku a já byla pozvaná se svým synem ke známým na Blanensko. Bydlí ve městě Olešnici na Moravě. „Vezmu si lyže!“ byl nadšený syn, vědom si toho, že je nedaleko lyžařský areál  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !