Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Vánoce u nás doma

Vánoce u nás doma
24. 12. 2014 Vaše příběhy
Máme dost početnou rodinu a zorganizovat všechny úkoly a návštěvy kolem svátků mi dává docela zabrat. Děti jsou ještě malé, manžel se moc neangažuje a tak mi nezbývá než doufat, že mi z dcery brzy  …více»

Jak ozdobit stromeček

Jak ozdobit stromeček
23. 12. 2014 Vaše příběhy
Tak zítra tu máme Štědrý den. Vstávala jsem před šestou a zadělala na vánočky. Brambory na salát mám uvařené od včerejška, ještě všechno nakrájet a smíchat. A ještě musím do obchodu pro nějaké maličko  …více»

Vánoční putování na besídku

Vánoční putování na besídku
21. 12. 2014 Vaše příběhy
Je velice zvláštní, že nám v myslích zůstanou vetknuty dávné vzpomínky, které občas vyvstanou a my je prožíváme znovu ve zcela jiné situaci, věku i prostředí. Moje maminka byla veliký vypravěč. Její  …více»

Vánoční strom splněných přání

Vánoční strom splněných přání
20. 12. 2014 Vaše příběhy
Je zlatá neděle. Všude jsou spousty lidí, kteří ještě na poslední chvíli shánějí vánoční dárky. Na náměstí vyhrávají koledy, voní svařák a pečené kaštany. Tomáš a Milena žádné dárky nekupují, jen se  …více»

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce

Za 3 měsíce jsou tu Vánoce
4. 10. 2014 Vaše příběhy
Někdo tomu říká Santa, Ježíšek, Mrazík a bude to zase tady. Někdo se na svátky vánoční těší, jiného mrazí v zádech z rodinných povinností, obíhání obchodů, návštěv příbuzenstva a shánění dárků. Já  …více»
 

Objednaný dárek od Ježíška

Objednaný dárek od Ježíška
15. 01. 2014 Vaše příběhy
Schylovalo se ke konci roku a já byla pozvaná se svým synem ke známým na Blanensko. Bydlí ve městě Olešnici na Moravě. „Vezmu si lyže!“ byl nadšený syn, vědom si toho, že je nedaleko lyžařský areál  …více»

Mikuláš po 20letech

Mikuláš po 20letech
12. 01. 2014 Vaše příběhy
Dcera mě s maturitním vysvědčením donesla i těhotenský průkaz. Bývalo jí zle,ale přikládala jsem to k nervozitě s maturity. Ani ve snu mě nenapadlo,že je těhotná.Kluk měl po vojně ona po maturitě a  …více»

Kde děti chrání babička, tam čert na děti nemůže

Kde děti chrání babička, tam čert na děti nemůže
8. 01. 2014 Vaše příběhy
„Že řekneme čertovi, ať si vás ezme do pytle,“ jsme slyšely od maminky v dětství nesčetněkrát. Jako každé dítě, tak i já jsem své rodiče zlobívala, vztekala se, neposlouchala, odmlouvala, hračky si  …více»

Láska z autobusu

Láska z autobusu
5. 01. 2014 Vaše příběhy
Petr a Lucie jezdili každý den do práce autobusem do nedalekého města. Znali se podle vidění a vždy se jen pozdravili. Jednou si Lucie sedla v autobuse vedle Petra a prohodili spolu pár vět. Od té  …více»

Bilance roku 2013

Bilance roku 2013
2. 01. 2014 Vaše příběhy
Milé Chytré ženy a milá redakce, přeji Vám všem do nového roku 2014 hodně zdraví a štěstí. Jak se říká, když je štěstí, je i zdraví, jedno bez druhého není možné. Je 1.1. 2014 a mně se honí myšlenky  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !