Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Nejsem nemocná, můžeme na advent do Prahy

Nejsem nemocná, můžeme na advent do Prahy
21. 11. 2015 Vaše příběhy
Pokud si nějaký výlet naplánuji a mám ho schválený od přítele, který veškerou cestu musí odřídit, beru dohodnutý termín jako závaznou věc. Stane se, že se přihodí něco důležitého, co veškerý plán  …více»

Vánoční příhoda

Vánoční příhoda
8. 10. 2015 Vaše příběhy
Blíží se Vánoce a každým dnem si vybavuji chvíle, jak je slavíme u babičky a dědy. Oni totiž Vánoce berou úplně jinak, než my, mladší generace. My to chápeme, ale je to opravdu k popukání.  …více»

Vánoční pes Ťapina

Vánoční pes Ťapina
12. 04. 2015 Vaše příběhy
Den před Štědrým večerem moje vánoční přípravy vrcholily. Ještě vytřít, vynést koš a už jsem se viděla v posteli. Abych vůbec ráno vstala, jak jsem byla unavená. Manžel se nabídl, že dojde vysypat  …více»

Překvapení z popelnice

Překvapení z popelnice
22. 02. 2015 Vaše příběhy
Stalo se to před 18 lety. Vánoční večer jsem trávila u dcer. Ozvala se neteř, že se chystají na Štěpána ke mně na návštěvu. Tak jsem jela domů. Moc jsem se na ně těšila. Maminka jí zemřela, když jí  …více»

Oslavy konce roku ve Španělsku

Oslavy konce roku ve Španělsku
11. 01. 2015 Vaše příběhy
Bratr se před několika lety rozhodl, že se Španělsko stane jeho druhým domovem, ale zároveň si nechtěl připustit, že se připraví o tradiční české Vánoce. A tak si nechal poslat vánoční cukroví  …více»
 

Již páté Vánoce ve španělském království

Již páté Vánoce ve španělském království
9. 01. 2015 Vaše příběhy
Letos to budou již páté moje vánoční svátky v novém domově - ve španělském království, které už není cizinou. Jen můj drahý pejsek - amigo - už se mnou nebude, ale v mém srdci zůstane navždy!!!  …více»

Jsou právě 3 hodiny v roce 2015 (Můj letošní silvestr)

Jsou právě 3 hodiny v roce 2015 (Můj letošní silvestr)
8. 01. 2015 Vaše příběhy
Den před Silvestrem jsem se rozhodla, že udělám velký nákup. Potom je v obchodech blázinec. Budu ho slavit sama. K dceři jsem odmítla jít. Nemají rádi pejska v bytě. Často slýchávám, že ho mám  …více»

Příhoda konce roku 2014

Příhoda konce roku 2014
6. 01. 2015 Vaše příběhy
Bylo to krátce před Silvestrem. Nasněžilo a pořádně přituhlo. Lidé se choulili do zimních bund a kabátů, ale libovali si, že paní zima konečně převzala vládu. A když ne na Vánoce, máme tu sníh po nich  …více»

Jeden předsváteční den

Jeden předsváteční den
6. 01. 2015 Vaše příběhy
Je sedm hodin, 23. prosince, venku šero, jakoby se snad dnes nemínilo rozednít. Vytahuji rolety a vidím u své popelnice osobu v bundě s kapucí na hlavě. „Á jé, má sousedka opět provádí inventuru  …více»

Moje třetí Vánoce v cizině - v Maďarsku

 Moje třetí Vánoce v cizině - v Maďarsku
4. 01. 2015 Vaše příběhy
Když se můj pobyt v lázeňském městečku Harkány v Maďarsku protáhl až do prosince, rozhodla jsem se zůstat tam s mým pejskem až do konce roku. U města Harkány jsou tři velké supermarkety, které tou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !