Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce

Nečekaný dárek k Vánocům

Nečekaný dárek k Vánocům
24. 12. 2022 Vaše příběhy
Loudal jsem se z města, a vtom jsem ji uviděl. Stará shrbená paní se táhla s velkou těžkou kabelou. Nesla nákup, který byl na ni příliš těžký, a já šel a měl jsem prázdné ruce. Paní se ubírala mým  …více»

Andělé mezi námi

Andělé mezi námi
24. 12. 2022 Vaše příběhy
Při posledním setkání mi Hanička vyprávěla o své sousedce. Ani nevím, jak na to přišla řeč. Stará paní žila v bytě zcela sama a neměla ani žádné příbuzné. Pokud ještě byla čiperka, jezdívala  …více»

U nás dárky rozdává Ježíšek…

U nás dárky rozdává Ježíšek…
22. 12. 2022 Historie
A když mi k tomu Ježíšek nadělí nějaký dárek, budu z něj mít rozhodně radost. Ovšem ještě větší radost mám, když mohu dárky sama rozdávat. Ale zpět k Ježíškovi  …více»

To byl můj první boží pokrm

To byl můj první boží pokrm
21. 12. 2022 Zvířátka
To byl můj první boží pokrm. Vonělo to tak krásně, že jsem zpočátku měl strach, aby mi to někdo nesnědl. A jak úžasně to chutnalo! A, světe, div se, oni mi připravili i Vánočního kapra se salátem!  …více»

Ke skvělému fotomobilu Xiaomi 12T dostanete sluchátka a chytrý náramek zdarma

Ke skvělému fotomobilu Xiaomi 12T dostanete sluchátka a chytrý náramek zdarma
18. 12. 2022 Vánoční TIPY
Vánoční akce Xiaomi zahrnuje telefony, robotické vysavače, ale i třeba holicí strojky za skvělé ceny. K telefonům řady Xiaomi 12T navíc získáte dárek v podobě chytrého náramku Mi Smart Band 6 NFC  …více»
 

Advent zve do Podkrkonoší

Advent zve do Podkrkonoší
18. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Dnešní pozvánku k rodinnému výletu s nádechem předvánoční atmosféry budu směřovat do malé vesničky v Podkrkonoší - Poniklé. Tato ves se nachází v Libereckém kraji, jen pár kilometrů od Semil, žije  …více»

Mikuláš v obchodním domě

Mikuláš v obchodním domě
17. 12. 2022 Vaše příběhy
Byl Mikuláš a já šla nakoupit. Měla jsem čas, venku bylo pěkně, a tak jsem se rozhodla, že nepůjdu jen do obchodu blízko mého bydliště, ale projdu se po městě a zajdu do obchodního centra s mnoha malý  …více»

Betlémy v muzeu

Betlémy v muzeu
10. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Před chvílí jsme se s mužem vrátili z pěkného výletu. Tentokrát jsem naše „vánoční ladění“ nasměrovala do malého podhorského městečka Lomnice nad Popelkou, do jejich místního muzea, které se nalézá  …více»

Výlet v adventním čase

Výlet v adventním čase
9. 12. 2022 Vánoční slavnosti
V letošním roce jsem si dopřála sice větší cestování z jara, při kterém jsem využila voucher za neuskutečněný zájezd pro Covid. O to víc se mi dovolená líbila. Dnes mi v kuchyni začíná nabývat druhé  …více»

Kouzlo Vánoc hledáme i na talíři

Kouzlo Vánoc hledáme i na talíři
6. 12. 2022 Vánoční TIPY
Přichází nejkrásnější svátky v roce. Děti se těší na zdobení perníčků, stromečku, a hlavně na dárky. Rodiče se zase nemohou dočkat až uvidí rozzářené obličeje svých malých ratolestí a zároveň se těší  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !