Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce

Vánoční zázraky

Vánoční zázraky
4. 12. 2022 Vaše příběhy
Adventní čas se pomalu nachyluje k tomu vánočnímu. I když venku prozatím není sníh, sváteční atmosféra pomalu vstupuje i do našich srdcí. Tedy hlavně do těch, která nejsou popoháněna syslováním  …více»

Za betlémy do Třebechovic

Za betlémy do Třebechovic
3. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Třebechovice pod Orebem, malé městečko ležící jen pár kilometrů od Hradce Králové mě k návštěvě lákalo již spoustu let. Nakonec se zadařilo loni v létě cestou do Orlických hor. Nyní s blížícím se  …více»

Advent je za dveřmi

Advent je za dveřmi
2. 12. 2022 Vánoční slavnosti
Dnes bych vás všechny ráda vzala na jeden z našich pravidelných adventních výletů. Jak jsem již několikrát zmiňovala, jako rodina máme moc rádi stará stavení a celkově vzpomínky na dobu minulou  …více»

Výlet pro velké i malé, to je muzeum v Novém Bydžově

Výlet pro velké i malé, to je muzeum v Novém Bydžově
1. 12. 2022 Zvyky a tradice
V mém dalším adventně laděném tipem na výlet bych ráda upozornila na muzeum hraček, které jsme loni objevili zcela náhodou a kde se nám ovšem náramně líbilo. Má pozvánka bude tentokrát směřovat do  …více»

Příběh vánočního stromečku na zámku Loučeň

Příběh vánočního stromečku na zámku Loučeň
17. 11. 2022 Vánoční slavnosti
Již popáté se zámek Loučeň zahalí do vánoční atmosféry díky unikátní akci s názvem Příběh vánočního stromečku, která každoročně patří mezi nejúspěšnější akce celého roku. Zámek Loučeň pořádal adventní  …více»
 

Tradiční odpočítávání aneb s každým okénkem Vánocům blíž!

Tradiční odpočítávání aneb s každým okénkem Vánocům blíž!
7. 11. 2022 Zvyky a tradice
Adventní kalendáře jsou neodmyslitelnou součástí předvánoční atmosféry. Již tradičně nám zpříjemňují odpočítávání dní do Štědrého večera adventní kalendáře od Milky, v nichž se ukrývají nejjemnější  …více»

Pantoflíkové Vánoce

Pantoflíkové Vánoce
29. 01. 2022 Vaše příběhy
Myslím, že dnešní doba přeje internetovým obchodům mnohem víc než dříve. Ani mě tato vymoženost neminula a jsou věci, které objednávám pouze přes internet. Co si budeme povídat, je to kolikrát  …více»

Silvestrovské pohoštění pro celou rodinu

Silvestrovské pohoštění pro celou rodinu
29. 12. 2021 Vaření, recepty
Vstup do nového roku slaví každý po svém, někdo si s dětmi zapálí prskavky, jiní dělají ohňostroje, ale na čem se shodnou určitě všichni je to, že s prázdným žaludkem by to nebylo ono. Přípravy na  …více»

INSTANTNÍ PÁRTY – TOHLE JE IN…stantní káva

INSTANTNÍ PÁRTY – TOHLE JE IN…stantní káva
27. 12. 2021 Vaření, recepty
Silvestra či jakoukoliv jinou párty a oslavu ozvláštní míchané drinky s instantní kávou. Pro večírkovou sezónu jsou dokonalé, a navíc jednoduché na přípravu. Relax a energie v jednom. Recepty  …více»

Přání se mají plnit o Vánocích

Přání se mají plnit o Vánocích
24. 12. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme v zaměstnání dostali nepříjemnou podmínku. A sice, že my jako zaměstnanci musíme od následujícího kalendářního roku pracovat na živnostenský list, pokud chceme pracovat ve stejné firmě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !