Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce

Advent – díl. 1 (původ adventu)

Advent – díl. 1 (původ adventu)
4. 12. 2008 Svátky
Advent - adventus - znamená v latině příchod. Pro křesťanskou obec to znamená příchod Spasitele na svět. Pro všechny je advent dobou očekávání vánočních svátků. …více»

SVATÁ LUCIE - 13. prosince

SVATÁ LUCIE - 13. prosince
4. 12. 2008 Svátky
Svatá Lucie je svatá jak pro katolickou tak pro pravoslavnou církev, uctívá ji jak církev pravoslavná, tak anglikánská i luteránská a samozřejmě římskokatolická. …více»

Svatý Mikuláš - mikulášské dárky a ozdoby

Svatý Mikuláš  - mikulášské dárky a ozdoby
3. 12. 2008 Svátky
Hračky byly vždy pro děti důležité. Buď je zhotovovali rodiče či starší sourozenci, nebo se kupovaly na trzích. Ve středověku to byly většinou jednoduché figurky nebo zvířátka ze dřeva či hlíny, …více»

Pořiďte si letos vánoční stromek v květináči!

Pořiďte si letos vánoční stromek v květináči!
3. 12. 2008 Domácnost
Také je vám každý rok líto, že váš báječný voňavý a huňatý stromeček skončí v kontejneru? A umělý stromek nechcete, protože mám s vánoční atmosférou společného asi tolik, co Santa Claus s Ježíškem?  …více»

Jak vybrat zdravý vánoční stromeček?

Jak vybrat zdravý vánoční stromeček?
2. 12. 2008 Domácnost
Smrček, který několik dní po přinesení z trhu zamoří celý obývák spadanými jehlicemi nebo jedlička, která na Štědrý den vypadá, jako by byla vypěstovaná v Krušnohoří, jsou určitě nejčastější... …více»
 

Záruka na vánoční osvětlení 2 roky? ANO

Záruka na vánoční osvětlení 2 roky? ANO
28. 11. 2008 Finance
Vánoce se blíží a my se vydáváme za nákupy, abychom měli vše připraveno pro Ježíška. Stromečků, koulí, ozdob a čokoládových kolekcí je velký výběr a zapomenout bychom neměli ani na elektrické  …více»

Pusťte se do vánočního úklidu - v klidu a bez paniky!

Pusťte se do vánočního úklidu - v klidu a bez paniky!
28. 11. 2008 Domácnost
Za okny se sype sníh (co na tom, že v posledních létech je v tomto čase spíše vidět bláto), od zamrzlých rybníků k nám doléhá radostný hluk hrajících si dětí... …více»

Jak vybrat vánoční světelný řetěz?

Jak vybrat vánoční světelný řetěz?
26. 11. 2008 Domácnost
Před koupí si řetěz dobře prohlédněte. Nesmí na vás působit chatrným dojmem. Vodiče elektrického proudu nesmějí být příliš tenké. Pokud budou tenčí než např. u sluchátek do uší, raději se jim vyhněte. …více»

Pozvánky na předražené předváděcí akce

Pozvánky na předražené předváděcí akce
26. 11. 2008 Finance
Na první pohled velmi lákavé, jsou vytištěny barevně na kvalitním papíře. Ptáte se co? Určitě jste se s nimi již setkali, řeč je o předváděcích akcích. Probíhají většinou v restauracích a nebo  …více»

Svatá Barbora - 4. prosince

Svatá Barbora - 4. prosince
25. 11. 2008 Svátky
Svátek svaté Barbory je předzvěstí blížícího se štědrého dne. Slaví se pouhé dva dny před svatým Mikulášem a proto se mnohde stalo, že se tyto dva svátky slily a zvítězil známější Mikuláš. V obou příp …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !