Slyšeli jsme v Betlémě,
že tam leží na seně
to překrásné pacholátko,
ušlechtilé Jezulátko,
Josef s Matkou je hlídá,
vůl a osel zahřívá.
Přišli jsou tam pastýři,
chtěli hráti na dudy.
Neměli naštemováno,
dohromady zformováno,
každej hrál jen svou notou,
k tomu si dupal botou.
Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Hrajte s námi SUDOKU online !
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Léto - čas jahod














