Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.05. 2021
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce

Neschovávejte dárečky - nenajdete je...

Neschovávejte dárečky - nenajdete je...
1. 12. 2009 Vaše příběhy
Nastal Štědrý večer, překrásný vánoční čas, usedli jsme ke štědrovečerní večeri, klasický kapřík s výborným salátkem, nezbytný přípitek na zdraví a vzájemné popřání, které je nade vše: "Abychom se za  …více»

Malý vánoční zázrak

Malý vánoční zázrak
1. 12. 2009 Vaše příběhy
Taky máte kolikrát pocit, že se na Vánoce dějí zázraky? Já Vám o jednom vánočním zázraku napíšu, chcete? A měli se rádi a moc toužili po miminku. Ona pracovala jako zdravotní sestra a moc si přála  …více»

Pásli ovce Valaši

Pásli ovce Valaši
30. 11. 2009 Vánoční koledy
Pásli ovce Valaši při betlémské salaši, hajdom, hajdom, tydlidom, hajdom, hajdom, tydlidom. …více»

Dej Bůh štěstí tomu domu

Dej Bůh štěstí tomu domu
29. 11. 2009 Vánoční koledy
Dej Bůh štěstí tomu domu, my zpíváme, víme komu. Malému děťátku, Kristu Jezulátku, dnes v Betlémě narozenému. …více»

Z historie Vánoc…

Z historie Vánoc…
29. 11. 2009 Historie
V 19. století se lidé těšili na příchod Vánoc dlouhé dny a vůbec jim nevadilo, že peněz je málo a vánoční dárky, které nadělí Ježíšek, budou nejspíše velmi potřebné a skromné věci, které by se tak jak …více»
 

Vánoce s vůní dřeva v Betlémské kapli

Vánoce s vůní dřeva v Betlémské kapli
29. 11. 2009 Zvyky a tradice
Chcete-li letos zažít dokonalou atmosféru staročeských lidových Vánoc, vydejte se v době od 28. 11. 2009 do 3. 1. 2010 do podzemních prostor pražské Betlémské kaple. Uvidíte nejen krásné betlémy. …více»

Vychytralé dítko

Vychytralé dítko
28. 11. 2009 Vaše příběhy
Moje známá mi jednou vyprávěla, jak vyřešil vánoční dárek její 10letý syn. Už je to tedy nějakých pár let, ale pokaždé jsem si na to vzpomněla o Vánocích a musela jsem se zasmát, jak jsou ty děti vyna …více»

Snad veselé Vánoce

Snad veselé Vánoce
27. 11. 2009 Vaše příběhy
Už je to přesně rok, co já, můj přítel Petr a naše dceruška Nikolka bydlíme odděleně. Dělí nás sice pouhých 12 kilometrů, ale je to smutné. Za ten rok se stalo mnoho věcí. Vzpomínám si na naše  …více»

Tipy na vánoční dárky pro maminky

Tipy na vánoční dárky pro maminky
27. 11. 2009 Praktické rady
Vánoce se pomaloučku, potichoučku, ale jistě blíží. Možná nám to ještě ani nedochází, ale listopad se přehoupne za chviličku a máme tady Mikuláše. A po Mikuláši už není daleko do Vánoc.  …více»

Vzpomínky na Vánoce

Vzpomínky na Vánoce
24. 11. 2009 Vaše příběhy
Když jsem byla malá holka, byly u nás Vánoce svátky stresu. Často mi bylo do pláče, když jsem maminku slyšela pronášet slova o tom, jak Vánoce nesnáší. Naši byli rozvedení a měla jsem dva už dospělé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !