Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

5 tipů, jak zabavit zvědavé děti na Štědrý den

24. 12. 2016 | Zvyky a tradice
Nedočkavost v očích a radostná tvář dítěte. Vánoce jsou pro rodiče v první řadě svátkem jejich ratolestí. Kouzla a tajemství kolem „Ježíška“ zná z dětství snad každý. Odhalení toho, že dárky pod stromeček nenosí ježíšek, ale rodiče, ukončí jednu krásnou etapu v životě dětí. Proto je na místě otázka: Jak je zabavit na Štědrý den a připravit jim další kouzelné Vánoce?

Místo sáňkování procházka – Pomalu se už zapomíná na to, jaké jsou skutečné bílé Vánoce. Čas do Štědrého večera jsme si jako děti krátily sáňkováním a koulovanou s kamarády. Dnešní děti to už téměř neznají, ale co je vzít na procházku lesem nakrmit lesní zvířátka, kde se trochu unaví a užijí si čerstvý vzduch? Skvělý nápad je ozdobit pro zvířátka stromeček přímo v lese, kde jako ozdobičky poslouží ovoce, zelenina a suché pečivo.

Pohádek není nikdy dost – Pamatujete si na Štědrý den, když jste byli ještě malí? Dokázali jste prosedět před televizí celé hodiny a hltat jednu pohádku za druhou. Jsou věci, které se nikdy nezmění. Mezi oblíbené dětské stanice dnes nepochybně patří i Minimax. Také letos má v nabídce velké množství pohádek, kterými lze vyplnit chvíle napětí během Štědrého dne a nejen tehdy. Stanice si pro své malé příznivce připravila sérii vánočních pohádek, které bude vysílat celý prosinec. Děti jistě potěší kreslené seriály jako Život a dobrodružství Santy Clause, Barbie a kouzelné Vánoce či Veselé opičí Vánoce.

vánoceVařte společně – Kouzlo Vánoc spočívá také v tom, že je celá rodina pohromadě a každý přiloží ruku k dílu. Proč by tedy děti měly být výjimkou? Ty menší se dokonce s radostí zapojí do přípravy štědrovečerních pochoutek. Obalování řízků, přípravu bramborového salátu nebo zdobení podnosů cukrovím zvládne každý a vy máte čas na to, abyste vše doladili a třeba potají nanosili dárky pod stromeček.

Vyrobte vánoční ozdoby – Děti milují pocit, že jsou důležité. Potěšte je pohledem na stromeček vyšperkovaný ozdobami, které vlastnoručně vyrobily. Dejte jim volnou ruku a zároveň se zbavte zbylého sušeného ovoce z pečení, starých nepotřebných látek, knoflíčků, ozdůbek a v neposlední řadě otázek, které by mohly přispět k odhalení toho, že Ježíšek vlastně neexistuje.

Stromeček zaměstná i nejmenší – Kromě rozbalování dárků se každé malé dítě těší na to, až se bude zdobit stromeček. Vyšlete partnera s dětmi vybrat vánoční stromeček a v klidu se věnujte zabalování posledních dárků a přípravě štědrovečerní pohody. Poté je zapojte i do jeho zdobení a udělejte z něj rodinný program, ze kterého se může stát pěkná každoroční tradice.

Zdroj: Minimax

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !