Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kapr

19. 12. 2010 | Vaše příběhy
Můj manžel si potrpěl na udržování vánočních tradic a tak se kapr kupoval dost dopředu, aby si ho děti užily. Tak byla vana 14 dnů obsazena plovoucím prasátkem (malý kapr, žádný kapr).

Samozřejmě že jsem reptala a tak jednou kapr skončil v bazénu, no nebylo to špatné, sice byly děti stále mokré, ale hlavně, že do Vánoc přežil kapr i děti. Horší bylo jeho lovení. Nejsme rybáři a tak se ho manžel nejdříve pokoušel vytáhnout ručně, pak lopatou, kbelíkem. Za chvíli byl manžel totálně mokrý a naštvaný a děti občas slyšely slova, která od svého tatínka nikdy neslyšely. Musela jsem pryč, protože můj smích nepůsobil na manžela dobře, a hrozilo, že se ještě pohádáme.

Nakonec manžel vyrazil do vsi pro podběrák a kapra vylovil. Když ho chtěl zabít, chtěla jsem odvolat naši dvouletou dceru, aby chudák dítě neutrpěla nervový šok, ta se však domáhala přítomnosti a ještě radila tátovi, jak to udělat. Dodnes nevím, kde se to v tom našem andílkovi vzalo, když tátovi radila: "Ještě, ještě."

Příští rok skončil kapr ve vaně a v bazénu stromek, prý - aby dlouho vydržel.
O Vánocích přece nemrzne. Moje chytrá maminka povídá svému zeti: "Já ti teda nechci radit, ale neměl by se ten stromek vytáhnout, aby ti tam ještě nezamrzl?" Samozřejmě že ho mažel nevytáhl a myslel si o své tchýni své. A co byste řekli, přišly mrazy a manžel stromek vysekával sekerou, stromek jsme měli, jen dolní větve zůstaly v bazénu, aspoň pod ním byl dobře vidět betlém.

Autor:radka65
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
niekedy sme ho mali každé vianoce, teraz už iba mrazené ryby
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles