Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tipy na vánoční trhy 2010

25. 11. 2010 | Vánoční slavnosti

Vánoční trhy Zlín

Vánoční trhy ve Zlíně se konají od 16. prosince do 23. prosince 2010. Trh bude plný tradičního vánočního zboží a občerstvení. Vybírat můžete mezi dárky, ozdobami, řemeslnými výrobky, perníčky, stromečky, grogem, punčem a vánočními kapry. K dobré náladě se zaposlouchejte do koled.  

 

Vánoční trhy Napajedla

12. prosince 2010 se uskuteční vánoční trhy na zámku Napajedla. Přijďte se podívat na ukázky řemesel, vybrat si něco z pestrého sortimentu vánočního zboží nebo si dopřejte zámeckou prohlídku. Pro děti bude připravena dílna. Otevírací doba je od 13 do 18 hodin.

 

Vánoční trhy Mnichovo Hradiště

Dobová slavnost s vánočními trhy Valdštejnské vánoce na zámku Mnichovo Hradiště se uskuteční 18. prosince 2010. Radovat se budete v duchu barokní doby a z poloviny 18. století vás čeká i kulturní program – hudba, divadlo, představení pro děti, výstava v muzeu, tanec. Nebudou samozřejmě chybět ani stánky s občerstvením, prodej ryb, vánočních stromků a řeneslných výrobků. Pěvecký sbor Zvonky pořádá odpoledne koncert v kapli sv. Anny.

 

Vánoční trhy Chotěboř

Vánoční trhy v Chotěboři se uskuteční na Náměstí T. G. Masaryka v pátek 26. 11., 3.12., 10.12. a 17. prosince 2010 od 8 do 17 hodin.

 

Vánoční trhy Třeboň

Dne 18. prosince 2010 se konají tradiční vánoční trhy na Masarykově náměstí. Můžete si přijít poslechnout vánoční troubení z věže, koledy a nakoupit si dárky.

 

Vánoční trhy Hradec Králové

Na vánoční trhy v Hradci Králové zajděte od 18. do 22. prosince. Podívat se lze na ukázky tradičních řemesel, vše doprovází kulturní program.

 

Vánoční jarmark Velké Pavlovice

Tradiční oblíbený jarmark se koná 19. prosince 2010 u radnice. Najdete zde mnoho stánků s lidovými výrobky, svařené víno, perníčky, uzené klobásy, cukroví a další sváteční dobroty. Celou akci doplňuje pestrý kulturní program  a po setmění se dočkáte vánočního koncertu pod okny velkopopovické radnice.

 

Vánoční trhy na statku Bernard v Královském Poříčí

Královské Poříčí na Sokolovsku ožije 19. prosince 2010 na statku Bernard staročeským jarmarkem s originálními dárky na Vánoce. Můžete si přijít zasoutěžit o vánoční dárky s dětmi, podívat se na výstavu betlémů, zazpívat si koledy pod rozsvěceným vánočním stromem, ochutnat svařák, punč nebo si koupit vánoční stromek a kapra.

 

Klatovy

Tradiční vánoční trh se koná na náměstí v Klatovech od 20. do 21. prosince 2010. Naleznete zde mnoho ukázek řemesel a nebude chybět vánoční zpívání klatovských pěveckých sborů.

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Ve Zlíně mají Vánoční trhy již svou tradici, podporují také prodejce výrobků chráněných dílen a to je velmi záslužné, dokonce jim pronajímají stánek za jednu korunu. Ovšem kdoví, co bude příští rok, protože kroky vlády činí vše pro to, aby tyto dílny zanikly.
Obrázek uživatelky
profil
vždycky jenom se podívat...a pak vleču tašky ..
Obrázek uživatelky
profil
bych se vydala hned...jen kdyby nebyla tak daleko...bylo tam moc hezky a Vanocni trhy mohou byt taky pekne..maji tam zajimave programy v kazdem obdobi at je to v zime nebo v lete
Obrázek uživatelky
profil
ale iank sa TO S TOU VIANOčNOU TEMATIKOU PRILIš URYCHLUJE, ja by som s tym začala až v decembri, alebo po Katarine
Obrázek uživatelky
profil
Pro mě je to také všechno dalekoSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky