Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.04. 2021
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Konec izolace? Nejlepší vánoční dárek pro seniory

18. 12. 2020 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Starší a ohrožení lidé nemusí trpět v nekonečné karanténě, řešením je testování. Domovy pro seniory jsou už měsíce zavřené. Dlouhou izolací lidská psychika nesmírně trpí – starší oslabení lidé doslova umírají steskem. Především v domech pro seniory je proto třeba zvýšit kapacity testování a zmírnit dopady epidemie.

Zařízení sociální péče se kromě narůstajících cen za péči potýkají hlavně s nedostatkem aktivního personálu, který druhá vlna koronaviru silně zasáhla. O klienty, kteří se často nesmějí vzdalovat z pokojů, tak pečují s vypětím sil zbylí zdraví zaměstnanci. Těch je bohužel velký nedostatek.

Nejlepší vánoční dárek pro senioryVyřešit podstav zaměstnanců


“Pokud u zaměstnanců zjistíme protilátky, ale negativní aktuální test, můžeme je dva až tři měsíce nasazovat do práce bez nebezpečí, že by onemocněli nebo ohrozili jiné. Pozitivní lidé odejdou do karantény a vrátí se, až nebudou přenašeči a získají protilátky. Tak bude možné udržet sociální služby v chodu,“ vysvětluje Jindřich Vobořil, ředitel společnosti Podané ruce.

Pomozme pracovníkům sociálních služeb vracet se bezpečně do práce a zajistit důstojnou péči o ty nejzranitelnější, kteří až příliš dlouho zůstali na okraji zájmu. Společnost Podané ruce a Asociace poskytovatelů sociálních služeb, za podpory společnosti Sazka, pokračují ve sbírce Covid-19. Ta už od začátku pandemie pomáhá sociálním službám a jejich uživatelům.

Přispějte a Sazka váš příspěvek zdvojnásobí


Konec izolace? Nejlepší vánoční dárek pro seniory„Okamžitý příspěvek ve výši 1 000 000 Kč jsme poslali na transparentní účet společnosti Podané ruce. Nakoupí se za ně oxygenerátory, odsávačky a další zdravotnické vybavení, které je nyní v lůžkových zařízeních obzvláště potřeba. Velký důraz klademe na zajištění testů na protilátky pro personál, protože protilátky se vytvářejí zhruba u 50 % všech, kteří koronavirus prodělali,“ řekl Václav Friedmann, ředitel komunikace společnosti Sazka.

Mimo to ještě Sazka ve spolupráci se společností Podané ruce spouští za stejným účelem i crowdfundingovou sbírku na částku 500 000 Kč. Její výtěžek po skončení kampaně Sazka zdvojnásobí. Sbírku může podpořit kdokoliv s vědomím, že každá darovaná koruna nakonec přinese dvojnásobný výtěžek. Přispět je možné přes darovací portál Darujme.cz nebo na transparentní účet pod názvem Společnost Podané ruce, o.ps. u Fio banky, a.s. Číslo účtu je: 2701786666/2010.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !