Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Exkurze do světa vánočních ozdob. Poznejte, jak vznikají!

Exkurze do světa vánočních ozdob. Poznejte, jak vznikají!
16. 12. 2013 Zvyky a tradice
Vánoční stromek už neodmyslitelně patří k našim Vánocům. Pro správnou sváteční atmosféru nejkrásnějších svátků v roce by ale jen samotný stromek nestačil. Stejně jako vanilkové rohlíčky bez vanilky,  …více»

Čert a Mikuláš

Čert a Mikuláš
4. 12. 2013 Zvyky a tradice
Utíká to, utíká a v některých rodinách už se děti obávají příchodu čerta s Mikulášem. Jak jistě všichni víme, svátek svatého Mikuláše připadá podle kalendáře na 6. prosince. Protože se ale svátky  …více»

První adventní neděle

První adventní neděle
1. 12. 2013 Zvyky a tradice
Každý rok těsně před Vánocemi se pravidelně setkávám se svojí kamarádkou Helčou. Obě na chvíli utečeme od vánočního pečení, balení dárků a zdobení našich panelákových příbytků a sejdeme se u mě  …více»

Od první adventní neděle po Štědrý den

Od první adventní neděle po Štědrý den
28. 11. 2013 Zvyky a tradice
Advent byl dobou očekávání příchodu spasitele na svět. Slovo advent pochází z latinského slova „adventus“, což znamená příchod. V současnosti se jednotlivé adventní neděle označují jako železná  …více»

Moje novoroční rituály

Moje novoroční rituály
19. 01. 2013 Zvyky a tradice
Nepatřím k lidem, kteří si s příchodem každého nového roku dávají různá předsevzetí. U nás doma to nebylo zvykem a já sama jsem v dospělosti neshledala, že by mi tahle drobnůstka nějak mohla vylepšit  …více»
 

Vánoční strom pro Prahu

Vánoční strom pro Prahu
17. 01. 2013 Zvyky a tradice
tošního roku /až budete číst tento článek, bude to už loňského roku/, vypsala firma, pořádající každoročně vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze, soutěž: HLEDÁ SE STROM. Do soutěže se přihlás  …více»

Vánoce na asijský způsob

Vánoce na asijský způsob
20. 12. 2012 Zvyky a tradice
Zdá se vám, že Asie a Vánoce nejdou moc dohromady? Budete se divit, jak rozličnými způsoby se křesťanský svátek slaví v zemích, jimž není tato tradice tak docela vlastní. A nutno podotknout, že mnohé  …více»

Advent 2012

Advent 2012
13. 12. 2012 Zvyky a tradice
Blíží se čas Vánoc a s nimi nastane advent, který začíná dne 2.12.2012. Pro většinu to znamená předvánoční shon, pečení cukroví a shánění dárků. Ulicemi se rozzáří tisíce světel, rozsvítí stromečky, n  …více»

Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby
6. 12. 2012 Zvyky a tradice
Vánoční ozdoby, dekorace a výzdoba jsou příjemným doplňkem vašeho domova pro vytvoření sváteční atmosféry. Návody na výzdobu jsou rozmanité, stejně jako použitý materiál. Vánoční ozdoby si můžete  …více»

Svátky se dnes tráví všude možně. Jen ne doma.

Svátky se dnes tráví všude možně. Jen ne doma.
23. 12. 2011 Zvyky a tradice
Vánočních a Novoročních svátků se i letos vzdá jen minimum z nás. Ve srovnání s dobou před listopadem 1989 se v tomto ohledu nic nezměnilo: pracovat budou jen ty profese, bez kterých se ani  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !