Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Malý vánoční zázrak

Malý vánoční zázrak
1. 12. 2009 Vaše příběhy
Taky máte kolikrát pocit, že se na Vánoce dějí zázraky? Já Vám o jednom vánočním zázraku napíšu, chcete? A měli se rádi a moc toužili po miminku. Ona pracovala jako zdravotní sestra a moc si přála  …více»

Vychytralé dítko

Vychytralé dítko
28. 11. 2009 Vaše příběhy
Moje známá mi jednou vyprávěla, jak vyřešil vánoční dárek její 10letý syn. Už je to tedy nějakých pár let, ale pokaždé jsem si na to vzpomněla o Vánocích a musela jsem se zasmát, jak jsou ty děti vyna …více»

Snad veselé Vánoce

Snad veselé Vánoce
27. 11. 2009 Vaše příběhy
Už je to přesně rok, co já, můj přítel Petr a naše dceruška Nikolka bydlíme odděleně. Dělí nás sice pouhých 12 kilometrů, ale je to smutné. Za ten rok se stalo mnoho věcí. Vzpomínám si na naše  …více»

Vzpomínky na Vánoce

Vzpomínky na Vánoce
24. 11. 2009 Vaše příběhy
Když jsem byla malá holka, byly u nás Vánoce svátky stresu. Často mi bylo do pláče, když jsem maminku slyšela pronášet slova o tom, jak Vánoce nesnáší. Naši byli rozvedení a měla jsem dva už dospělé  …více»

Vánoce jsou tady

Vánoce jsou tady
17. 11. 2009 Vaše příběhy
Je listopad a jako by už byl prosinec a vás za týden čekal Štědrý den. Jdete po ulici a nebo okolo obchodního centra a to, co už vás popohání, jsou vánoční ozdoby a reklamy v obchodech. …více»
 

Vánoce mám ráda, ale na tyto příliš ráda nevzpomínám

Vánoce mám ráda, ale na tyto příliš ráda nevzpomínám
12. 11. 2009 Vaše příběhy
Navoněný, vyzdobený byteček, upečené cukroví, zabalené dárečky kupované s láskou pro radost druhého, prostě vše, jak by mělo být. Jenže... Můj manžel, který je pro velice nedobrý zdravotní stav …více»

Nejkrásnější dárky od Ježíška

Nejkrásnější dárky od Ježíška
12. 11. 2009 Vaše příběhy

Před 28 lety jsem očekávala narození svého prvního dítěte. Termín porodu byl stanoven na 3. ledna, takže jsem v klidu chystala předvánoční přípravy.

18. prosince ráno jsem vstala se… …více»

Bylo nebylo, stalo se jednoho mrazivého odpoledne

Bylo nebylo, stalo se jednoho mrazivého odpoledne
2. 01. 2009 Vaše příběhy
Abych nezapomněla, Karolínka nebyla jen tak ledajaká holčička, její maminka byla paní Clausová a tatínek Santa Claus. Ovšem o tom neměla Karolínka sebemenší tušení. V tu chvílí se zvedl vítr a z nebe …více»

Jak křeček na jahody aneb příběh loňského silvestru

Jak křeček na jahody aneb příběh loňského silvestru
2. 01. 2009 Zvířátka
První pravidlo, které vám prodavač ve zverimexu vštěpuje, když si kupujete křečka, je: Nikdy se ho nesnažte spřátelit s kočkou! Ale bývají to právě pravidla, která padají pod tíhou šumivého alkoholu  …více»

Nevydařený vánoční zvyk a smutné vítání Nového roku

Nevydařený vánoční zvyk a smutné vítání Nového roku
31. 12. 2008 Vaše příběhy
Klidným svátkům rodiny, vždy každoročně předchází stresové období úklidů, pečení cukroví a shánění dárků na poslední chvíli. Také bývá zvykem dětem neustále připomínat, aby z dobrot, které chystáme …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !