Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaření, recepty

Jak se kapr dostal na Vánoční stůl

Jak se kapr dostal na Vánoční stůl
11. 12. 2010 Vaření, recepty
Kapr je naše nejdůležitější a nejvděčnější chovná ryba. Doputoval k nám z jihovýchodní Evropy a Asie. V Čechách ho lidé poprvé ochutnali v 11. a 12. století. O jeho rozšíření v našich vodách se  …více»

Vánoce ve Středomořském stylu

Vánoce ve Středomořském stylu
11. 11. 2010 Vaření, recepty
Olivy, často také nazývané perlou Středomoří, si oblíbili již lidé ve starověku. Staly se inspirací pro umělce, bojovníky, vládce i ranhojiče. Není tomu dávno, co jejich kouzlo objevili i gurmáni  …více»

Překvapte na Vánoce španělskými olivami!

Překvapte na Vánoce španělskými olivami!
3. 11. 2010 Vaření, recepty
Hledáte něco, čím byste ozvláštnili vaše tradiční vánoční menu? Rádi byste našli surovinu, která je zdravá, obsahuje vitamíny, netloustne se po ní a hodí se takřka ke všemu? Možná se budete divit, ale  …více»

Chutné tipy na Vánoce i Silvestra od šéfkuchaře

Chutné tipy na Vánoce i Silvestra od šéfkuchaře
22. 12. 2009 Vaření, recepty
Ačkoliv má každá domácnost jiné zvyky, pokud jde o Vánoce a Silvestra, jeden společný prvek můžeme najít skoro ve všech českých rodinách – svátky na konci roku bývají ve znamení dobrého jídla.  …více»

Vánoční recepty pro alergiky

Vánoční recepty pro alergiky
18. 12. 2009 Vaření, recepty
Vanilkové rohlíčky, pracny, vosí hnízda, … Cukroví, bez kterého si Vánoce snad ani nelze představit. Většina tradičních receptů ale není vhodná pro jedince s potravinovými alergiemi. Přinášíme několik …více»
 

Klasická štědrovečerní večeře

Klasická štědrovečerní večeře
19. 12. 2008 Vaření, recepty
Největší svátek roku je tady. Přivítejte ho tradičně. To znamená rybí polévkou, bramborovým salátem a obalovaným kaprem. Taky ho ale můžete letos překvapit... …více»

Vánoční pečivo - druhy a způsob přípravy

Vánoční pečivo - druhy a způsob přípravy
15. 12. 2008 Svátky
Nejrůznější vánoční pečivo pochází z pohanských dob, kdy se pekly rozmanité koláče v podobě pletenců (jako vánočky), slunečních kotoučů, měsíčních srpků a hvězd na počest bohů.  …více»

Jak se stát na Vánoce mistrem studené kuchyně ?

Jak se stát na Vánoce mistrem studené kuchyně ?
13. 12. 2008 Vaření, recepty
Kuchařské soutěže, ať již české nebo mezinárodní, jsou pro kuchaře a cukráře velkou událostí, na níž mohou ukázat světu, co umí. Pro hospodyňky jsou stejnou příležitostí rodinné události a svátky.  …více»

Jak upéct dokonalé cukroví ?

Jak upéct dokonalé cukroví ?
13. 12. 2008 Vaření, recepty
Tak především sázejte na kvalitní suroviny. Nekupujte nejlevnější mouku nebo cukr, na který narazíte. Mouky se mezi sebou liší obsahem lupku, cukr zase způsobem zpracování. Se zhrudkovatělým cukrem …více»

Mikulášské pečivo

Mikulášské pečivo
6. 12. 2008 Svátky
Jako dnes, tak i dříve, bylo nejčastěji v období Mikuláše zhotovováno pečivo ve tvaru Mikulášů, čertů a andělů, a to z různých těst a různě zdobené. Staré tradice přetrvaly věky, mění se pouze těsta …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !