Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční slavnosti

Vánoce v Krkonoších

Vánoce v Krkonoších
9. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoce se kvapem blíží, přijďte tedy okusit jejich atmosféru k nám do Krkonoš! Nakupte Vánoční dárky pro své blízké, dolaďte Vánoční dekoraci nebo se v typickém předvánočním shonu jen na chvilku zasta  …více»

Vánoční výstavy na sklonku roku 2011

Vánoční výstavy na sklonku roku 2011
8. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Sychravé počasí přímo vybízí zajít se ohřát. Můžete zvolit nejrůznější možnosti, ale vánoční čas si přímo říká o strávení pár okamžiků s potomky za doprovodu kultury. Máte-li v blízkosti některou  …více»

Nasajte vánoční atmosféru v Drážďanech

Nasajte vánoční atmosféru v Drážďanech
6. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Adventní trhy v Německu jsou známé po celém světě. Jeden z nejkrásnějších můžete navštívit hned za hranicemi – v Drážďanech. Vlak vás pohodlně dopraví přímo do centra Drážďan, takže si nemusíte lámat  …více»

Nenechte si ujít Coca-Cola Vánoční kamion nebo tradiční vánoční trhy v Laa a okolí

Nenechte si ujít Coca-Cola Vánoční kamion nebo tradiční vánoční trhy v Laa a okolí
5. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoce si lze jen stěží představit bez tradičních adventních trhů, zvuky vánočních zvonků, adventních písní a tradičních lidových koled. Existují místa, kde toto všechno je skutečné.  …více»

Vánoce v Drážďanech

Vánoce v Drážďanech
4. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Nejen u nás jsou krásně vánočně vyzdobené trhy a náměstí, ale i v sousedních zemích stojí některá města za návštěvu. Jedním z těch nejbližších a zároveň nejkrásnějších jsou předvánoční Drážďany. Tolik  …více»
 

Vánoce na Vyšehradě

Vánoce na Vyšehradě
3. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Adventní období vybízí k návštěvám akcí spojených s Vánocemi a jednou z těch opravdu zajímavých je Vyšehradský advent. Dostanete se tam pohodlně ze stanice metra Vyšehrad a nemusíte se vracet stejnou  …více»

Koncerty v adventním čase

Koncerty v adventním čase
1. 12. 2011 Vánoční slavnosti
V adventním čase se každoročně odehrává snad nejvíce koncertů v roce. Mekkou předních interpretů bývá velký sál Lucerny, kde už měli svá vystoupení snad všichni, co v hudbě něco znamenají, alespoň  …více»

Předvánoční Vídeň (nejen) pro romantické duše

Předvánoční Vídeň (nejen) pro romantické duše
30. 11. 2011 Vánoční slavnosti
V adventním čase rozzáří majestátní Vídeň miliony malých žároviček, které neodmyslitelně patří k předvánoční atmosféře této metropole. Jestliže se chcete tou nádherou pokochat, příjemně se naladit  …více»

Zámky ve vánočním čase 2011

Zámky ve vánočním čase 2011
25. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Příjemné očekávání vánočních svátků můžeme spojit v adventním čase s návštěvou některého z mnoha zámků. Nemohu zde vyjmenovat všechny, které budou mít během prosince otevřeno, ale některé z nich si  …více»

Rozsvěcení vánočního stromu 2011

Rozsvěcení vánočního stromu 2011
24. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Jednou z nejkrásnějších ozdob měst v předvánočním čase je rozsvícený vánoční strom. U nás rozsvěcení probíhá zpravidla těsně před zahájením adventního času. Advent nám začíná první adventní nedělí,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !