Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční slavnosti

Nasajte vánoční atmosféru v Drážďanech

Nasajte vánoční atmosféru v Drážďanech
6. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Adventní trhy v Německu jsou známé po celém světě. Jeden z nejkrásnějších můžete navštívit hned za hranicemi – v Drážďanech. Vlak vás pohodlně dopraví přímo do centra Drážďan, takže si nemusíte lámat  …více»

Nenechte si ujít Coca-Cola Vánoční kamion nebo tradiční vánoční trhy v Laa a okolí

Nenechte si ujít Coca-Cola Vánoční kamion nebo tradiční vánoční trhy v Laa a okolí
5. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoce si lze jen stěží představit bez tradičních adventních trhů, zvuky vánočních zvonků, adventních písní a tradičních lidových koled. Existují místa, kde toto všechno je skutečné.  …více»

Vánoce v Drážďanech

Vánoce v Drážďanech
4. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Nejen u nás jsou krásně vánočně vyzdobené trhy a náměstí, ale i v sousedních zemích stojí některá města za návštěvu. Jedním z těch nejbližších a zároveň nejkrásnějších jsou předvánoční Drážďany. Tolik  …více»

Vánoce na Vyšehradě

Vánoce na Vyšehradě
3. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Adventní období vybízí k návštěvám akcí spojených s Vánocemi a jednou z těch opravdu zajímavých je Vyšehradský advent. Dostanete se tam pohodlně ze stanice metra Vyšehrad a nemusíte se vracet stejnou  …více»

Koncerty v adventním čase

Koncerty v adventním čase
1. 12. 2011 Vánoční slavnosti
V adventním čase se každoročně odehrává snad nejvíce koncertů v roce. Mekkou předních interpretů bývá velký sál Lucerny, kde už měli svá vystoupení snad všichni, co v hudbě něco znamenají, alespoň  …více»
 

Předvánoční Vídeň (nejen) pro romantické duše

Předvánoční Vídeň (nejen) pro romantické duše
30. 11. 2011 Vánoční slavnosti
V adventním čase rozzáří majestátní Vídeň miliony malých žároviček, které neodmyslitelně patří k předvánoční atmosféře této metropole. Jestliže se chcete tou nádherou pokochat, příjemně se naladit  …více»

Zámky ve vánočním čase 2011

Zámky ve vánočním čase 2011
25. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Příjemné očekávání vánočních svátků můžeme spojit v adventním čase s návštěvou některého z mnoha zámků. Nemohu zde vyjmenovat všechny, které budou mít během prosince otevřeno, ale některé z nich si  …více»

Rozsvěcení vánočního stromu 2011

Rozsvěcení vánočního stromu 2011
24. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Jednou z nejkrásnějších ozdob měst v předvánočním čase je rozsvícený vánoční strom. U nás rozsvěcení probíhá zpravidla těsně před zahájením adventního času. Advent nám začíná první adventní nedělí,  …více»

Hrady o Vánocích 2011

Hrady o Vánocích 2011
23. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Chcete-li si připomenout atmosféru historických vánočních trhů, či ochutnat některé vánoční dobroty, zavítejte na některý z hradů, kde se každoročně konají jarmarky a vánoční prohlídky. U nás mezi  …více»

Inspirace k volnému času v adventní době

Inspirace k volnému času v adventní době
22. 11. 2011 Vánoční slavnosti
Snad v každé větší obci se chystá alespoň malé adventní, mikulášské či vánoční setkání ať už pro děti, dospělé nebo seniory. Vybrat si můžete jednak z mnoha jarmarků a řemeslných trhů, jednak  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !