Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.01. 2018
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční slavnosti

Silvestrovské tipy v Praze

Silvestrovské tipy v Praze
26. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Jako každoročně i letos nejvíce návštěvníků zamíří na silvestrovské oslavy do Prahy. Letos k tomu navíc láká i silvestrovský ohňostroj, který se v minulosti konal buď na Nový rok nebo nebyl vůbec -  …více»

Pražské kulturní tipy na závěr roku

Pražské kulturní tipy na závěr roku
23. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Silvestr je jen jednou za rok a řada divadel a klubů připravila pro tento poslední den kulturní program určený především k pobavení. Než si vyberete místo, kde strávíte čas až do brzkých ranních  …více»

Zavítejte o Vánocích do divadla

Zavítejte o Vánocích do divadla
16. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Čím dál více se píše a hovoří o nedostatku diváků v pražských divadlech. Někdo to nazývá krizí, ale je třeba si uvědomit, že právě Praha patří ve světě mezi ta hlavní města, kde je snad nejvíce  …více»

Advent ve Vídni

Advent ve Vídni
15. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoční trhy se nacházejí v každém větším městě. Vídeňský vánoční trh existuje více než 700 let. Roku 1294 udělil císař Albrecht I. vídeňským obchodníkům a živnostníkům privilegium k pořádání  …více»

Navštivte muzea nejen na Vánoce

Navštivte muzea nejen na Vánoce
14. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Zimní počasí udeřilo naplno, ale za teplem nemusíte odjíždět až do vzdálených končin. Co třeba navštívit blízké muzeum, kde se nejen ohřejete, ale ještě se něco dozvíte. Ve většině muzeí jsou kromě  …více»
 

Navštivte na Vánoce galerie

Navštivte na Vánoce galerie
13. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Netradičním dárkem pod vánoční stromeček může být obraz nebo fotografie, proto můžete zapátrat v galeriích, které často bývají zároveň prodejní. V dalších galeriích můžete díla pouze obdivovat v rámci  …více»

O Vánocích s dětmi za kulturou

O Vánocích s dětmi za kulturou
10. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Nejen kulturní centra a knihovny, ale i další instituce připravují každoročně akce spojené s vánoční tématikou, kam zvou nejen dětské návštěvníky. Mnohé akce jsou natolik pestré a zajímavé, že se  …více»

Rozjímání o Vánocích nejen v pražských chrámech

Rozjímání o Vánocích nejen v pražských chrámech
10. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoce jsou pro každého zastavením v čase. Starý rok končí a od nového roku cosi očekáváme, v něco věříme. Není pro každého samozřejmostí navštěvovat kostel během roku, ale na Štědrý den se přeci jen  …více»

Vánoce v Krkonoších

Vánoce v Krkonoších
9. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Vánoce se kvapem blíží, přijďte tedy okusit jejich atmosféru k nám do Krkonoš! Nakupte Vánoční dárky pro své blízké, dolaďte Vánoční dekoraci nebo se v typickém předvánočním shonu jen na chvilku zasta  …více»

Vánoční výstavy na sklonku roku 2011

Vánoční výstavy na sklonku roku 2011
8. 12. 2011 Vánoční slavnosti
Sychravé počasí přímo vybízí zajít se ohřát. Můžete zvolit nejrůznější možnosti, ale vánoční čas si přímo říká o strávení pár okamžiků s potomky za doprovodu kultury. Máte-li v blízkosti některou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !