Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce na zámcích Březnice, Hrádek u Nechanic a Nebílovy

8. 12. 2010 | Vánoční slavnosti

Pokud si v zimním období chcete vychutnat zámeckou atmosféru, máte příležitost v době předvánoční a vánoční. Zámecké prostory se na mnoha místech otvírají a ožívají v přenádherné sváteční podobě.

 

Zámek Březnice

Adventní sobotu můžete pěkně prožít na zámku Březnice. 11.12.2010 jsou možné prohlídky zámku od 10 do 16 hodin. V zámeckém sklepení bude od 13 do 17 hodin malé vánoční tržiště a ve výstavní baště od 10 do 17 hodin výstava betlémů. Na nádvoří zámku bude připraven kulturní program. V odpoledním bloku vystoupí od 14 do 17 hodin Písecké žesťové kvarteto, soubor Gaudeamus ZUŠ Březnice, soubor Capella Flauta ZUŠ Březnice, kytarový soubor ZUŠ Březnice, sbor dětí školní družiny ZŠ Březnice, sbor studentů SOŠ a VOŠ Březnice, dětský katolický sbor sv. Ignáce Březnice, taneční soubor Calando in terra, žáci literárně dramatického oboru ZUŠ J.J. Ryby Rožmitál pod Tř.

 

Od 19 hodin se v hudebním sálu zámku uskuteční Vánoční koncert – 2. půlnoční mše J.J. Ryby. Zazpívá pěvěcký sbor Hlahol z Nymburka. 

 

Zámek Hrádek u Nechanic

Vánoce na zámku máte ještě možnost vyzkoušet 11. a 12. prosince 2010 od 9 do 16 hodin. Prohlédnout si můžete vánočně upravené zámecké interiéry a historickou vánoční výzdobu. Veřejnosti bude zpřístupněna zámecká kuchyně, kde bude možno popíjet pravý zámecký anglický punč, anglický čaj, dobrou kávu a ochutnávat vánoční cukroví.

 

Zámek Nebílovy

Netradiční prohlídky vánočně vyzdobených a provoněných interiérů se pro veřejnost konají 11. a 12., 18. a 19. prosince 2010. Připomenete si vánoční zvyky a symboly, uvidíte perníkový model zámku s marcipánovou polevou. Prohlídky se uskuteční v 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00 hodin.

V neděli 19.12.2010 sem můžete zajít od 17.00 hodin na vánoční koncert. Zahrají: KATEŘINA COMTE EL GHANNUDI – HARFA, TOMÁŠ HANZLÍČEK – ROMANTICKÁ KYTARA a JAN TULÁČEK – ROMANTICKÁ KYTARA.

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !