Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.11. 2017
Dnes má svátek Nikola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce na hradech Šternberk a Karlštejn

9. 12. 2010 | Vánoční slavnosti

Pokud si v zimním období chcete vychutnat příjemnou atmosféru návštěvníků hradu, máte skvělou příležitost v předvánočním a vánočním čase. Hradní prostory se na mnoha místech otvírají a ožívají v přenádherné sváteční podobě.

 

Hrad Šternberk

V sobotu 11.12. 2010 se uskuteční tradiční „Dětský vánoční jarmark“. Děti i dospělí si zde vyrobí vánoční dárečky a naučí se tradiční vánoční techniky. Nebudou chybět ukázky řemesel a správná vánoční nálada. Začíná se v 10.00 hod. a končí v 16.00 hodin.

 

Poetické Vánoce můžete zažít v sobotu 25. prosince 2010 na hradě Šternberk. Hradní romantika začíná v 16.00 hodin a končí ve 20.00 hodin. Poslední prohlídka začíná v 19.00 hodin. Od průvodců si poslechnete něco z historie a vánočních tradic, zaposloucháte se do vánočních koled a příběhů z knihy „Příběhy vánoční noci.“

 

Na pátek 17.12. 2010 je připraveno 4. Vánoční setkání seniorů. O společenském odpoledni se budou ochutnávat vánoční jídla a cukroví, bude se povídat o Vánocích a vánočních tradicích. Začátek ve 14.00 hodin.

 

V neděli 26.12. 2010 skončí vánoční program Dětským divadelním představením Loutkového divadla v podání Romana Prokeše. Na programu je pohádka „O princeznách a drakovi”. Začíná se ve 14.00 hodin.

 

Pohádkový silvestrovský hrad ukončí 31. 12. sezónu a sváteční program. Začátek je v 10.00 hodin a konec v 16.00 hodin. Během dne ožijí pohádkové příběhy a postavy v historických prostorách hradu Šternberk.

 

Hrad Karlštejn

Na oslavy adventního období se přijďte podívat na hrad Karlštejn 12. a 19. prosince 2010. Je připravena spousta tanečních, pěveckých a hudebních souborů, které vás pobaví na náměstí v obci Karlštejn.

 

26.12. 2010 zaplní Rytířský sál Císařského paláce „Štěpánské koledování“. Vezměte si s sebou zvonečky a zaposlouchejte se od 18.00 hodin do koncertu s názvem „O Vánocích zpívám“ od vokálně instrumentální skupiny Chaire v novém nastudování.

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
sú to rozprávkové miesta
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles