Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 16.07. 2018
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč

18. 10. 2017 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Podle statistiky nehodovosti za první pololetí roku 2017 v České republice zaznamenáno 1 863 dopravních nehod, přičemž při nich bylo usmrceno 10 osob. Tyto statistiky však zahrnují pouze ty případy, které vyšetřovala Policie České republiky. Řidičů pod vlivem alkoholu se ve skutečnosti pohybuje na našich silnicích daleko více, a ohrožují tak nás ale i sami sebe. Co s tím a jak se nestát jedním z nich? Doporučí odborníci z portálu Spyshop24.cz.

Co na to české zákony?


Na lidský organismus působí alkohol vždy do jisté míry individuálně. Záleží na tělesné váze jedince a jeho zdravotním i psychickém stavu. Intenzita působení alkoholu je přímo úměrná jeho druhu a požitému množství. V každém případě jsou však účinky velmi podobné. I malé množství alkoholu prokazatelně ovlivňuje fyzický i psychický stav každého jedince. Zpomalují se reakce, je narušeno rozhodování a úsudek, zhoršuje se koordinace pohybů.


Spyshop24.czZ těchto důvodů není česká legislativa k alkoholu za volantem tolerantní v jakémkoliv množství. Od roku 2010 se za tímto účelem provádějí dechové zkoušky při každé silniční kontrole. Pokud řidič nadýchá méně než 0,5 promile, jedná se o přestupek, který je trestán pokutou do 20 000 Kč a odebráním až 7 bodů z bodového systému řidiče. Nadýchá-li více než 0,5 promile, je řidič vyzván k odběrům krve, které přítomnost alkoholu potvrdí nebo vyvrátí. Řidiči, kterému je prokázána více než 1 promile alkoholu, je odebrán řidičský průkaz až na 2 roky a udělena pokuta až 50 000 Kč. Nulová tolerance alkoholu za volantem je uplatňována kromě Česká také v dalších evropských zemích, jako jsou Slovensko, Chorvatsko, Rusko, Rumunsko, Ukrajina, Estonsko nebo Maďarsko.

Zbytkový alkohol, metla lidstvaAlkohol tester


Častým problémem řidičů bývá zbytkový alkohol. Po několikahodinovém spánku totiž může člověk i pro prohýřené noci nabýt přesvědčení, že je schopen usednout za volant, to se stává však málokdy, protože tělo se s alkoholem zkrátka vypořádává pomaleji, než se může zdát.  Za normálních okolností klesá hladina alkoholu v krvi průměrně 0,2 promile za hodinu. I zbytkový alkohol může být příčinou zpomalených reakcí, snížené pozornosti a tím dopravních nehod. Nepřispívají tomu ani příznaky kocoviny jako jsou únava, bolest hlavy a nevolnost.

Jak zjistit, jestli jste připraveni řídit? Méně spolehlivým způsobem je využití nejrůznějších elektronických kalkulaček, které jsou k dispozici na internetu. Většinou nezohledňují velké množství důležitých faktorů, takže výsledek nemusí být úplně validní, a tak slouží pouze pro hrubou orientaci. Daleko lepší je využití alkohol testerů, které jsou již v dnešní době dostupné takřka každému. Třeba ty dostupné na portále https://www.spyshop24.cz.

TIP: Alkohol tester AlcoFind PRO X-5 plus


Alkohol tester AlcoFind PRO X-5 plusAlcoFind PRO X-5 plus je profesionální alkohol tester, který je vhodný pro soukromé využití, ale i pro firmy, nemocnice nebo protialkoholní léčebny. Konstrukce alkohol testeru je založena na moderním elektrochemickém snímači PRO X, který umožňuje provádět testy v širokém rozsahu od 0 do 5‰ s přesností 0,01‰. Díky použití technicky vyspělého senzoru je eliminován vliv jiných faktorů, které zkreslují výsledek testu (např. cigaretový kouř). Přístroj stačí kalibrovat pouze jednou ročně nebo po každých 500 měřeních, což snižuje provozní náklady přístroje. Správné výsledky testu, které odpovídají skutečnému obsahu alkoholu ve vydechovaném vzduchu, zaručují uživateli jistotu v každé situaci.

Dostupné v internetovém obchodě Spyshop24.cz

https://www.spyshop24.cz/profesionalni-elektrochemicky-alkohol-tester-pro-x-5-urceny-k-osobnimu-a-profesionalnimu-pouziti-634.html

Cena: 2 600 Kč (s DPH). Záruka 5 let

Zbavování se zbytkového alkoholu můžete urychlit dostatečný přísun čisté vody, vitaminu C a káva. Pomoci mohou také minerální vody s vysokým obsahem hořčíku nebo konzumace potravin jako jsou kyselé okurky, zavináče nebo utopenci.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč:

Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč
Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč
Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč
Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč
Řízení pod vlivem alkoholu se nevyplácí, škodu může napáchat i zbytkáč
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem tu od roku 2009 soutěžím docela dost.Ještě jsem tu nikdy nic za těch 8 let nevyhrála((((.Ale jsem tu proto, že si tu něco přečtu, něčemu novému přiučím a neřeším aktivitu některých soutěžících.Já tu jsem ráda- dle času.Nikomu nezávidím a je mi na duši dobře- snažím se, mám se užírat závistí..Proč?Snad se jednou dočkám i já, že se na mě štěstíčko usměje.Všem přeji hezký den, výhercům gratuluji k výhrám narozeninového pokladu, který pomalu končí.Já jsem vždy na posledním místě, v této soutěži mám smůlu.
Obrázek uživatelky
profil
mě ta konverzace v zápalu sbírání nějak unikla Smajlík, a to ještě uprostřed přišla pošťačka s balíčkem... pročítám to pozpátku a u toho sbírám stříbrňáky, a žasnu, jak někdo může z hry, která má odreagovat od všedních starostí, udělat boj. Nějak mi to připomíná nevraživost na jiném ženském serveru, kde kdyby to šlo, by taky padaly facky... proč tyhle osoby vůbec soutěží, když neumí prohrávat. Někdo má času víc, nebo kvalitnější PC... ale tak to je a raduji se s každého bodíku a nesleduji jiné. A to tady taky nejsem dlouho, a sbírání jsem pochopila až o velikonocích. Je to směšné a trapné zároveň, svatá pravda Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuju, směju se tomu... je to trapný, no
Obrázek uživatelky
profil
Když jste zmínila ty volby... Podle schopnosti porozumění textu si vás dovoluji otipovat na Andreje, příp. Tomia (nebo třešinky?)
. Jinak vážně nevím. A ostatním - ano, vážně je to jenom hra, každý sbírá, každý se "raduje" z nově nabytých truhel a symbolů a nemusí se tím nijak prezentovat. A tím, kdo začal útočit, jste byla vy. Hezký zbytek prvního volebního dne všem. D.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíkto je asi bledá závist, podle jmen nebo přezdívek si myslím, že to jsou nové klikačky, jinak z toho nejsem moudrá, někdy to padá rychleji někdy pomaleji, ale je u toho "sranda"

drž se a nic si z toho nedělej

Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles