Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Praktické rady

Jak na Nový rok, tak po celý rok?

Jak na Nový rok, tak po celý rok?
22. 12. 2011 Praktické rady
Nový rok vítáme plni očekávání a často i předsevzetí. Mnohé věci neovlivníme; co ale ovlivnit můžeme, to je právě onen vstup do dalšího roku - Silvestr. Silvestrovskými oslavami a vítáním  …více»

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček
21. 12. 2011 Praktické rady
Na nepotištěnou stranu kartonu si narýsujeme tvar rozložené krychličky se stranou hrany 2 cm (může být i větší).  …více»

Vánoční dekorace – stromečky

Vánoční dekorace – stromečky
20. 12. 2011 Praktické rady
Budeme potřebovat: chvojí z lesa – nejlépe z túje nebo smrku. Já jsem dělala z túje, protože lépe drží u sebe a nepíchá tolik. Dále pak si nachystáme: nejlépe bílý plastový květináč, houbu na mokré  …více»

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!
19. 12. 2011 Praktické rady
Každý nemá to štěstí, že může strávit Vánoce ve společnosti druhých. Může to být způsobeno jednak úmrtím životního partnera, jednak tím, že se doposud nenašel vhodný životní partner a s příbuznými se  …více»

Vyrob si sama: Papírová hvězda

Vyrob si sama: Papírová hvězda
16. 12. 2011 Vyrob si sama
Dle šířky vázací stuhy (nebo papíru) si ustřihneme čtyři stejně dlouhé pruhy stuhy. Já jsem použila pro ilustraci obyčejný balicí papír, který jsem si nastřihala na čtyři pruhy o rozměrech 2 cm šířka,  …více»
 

Vyjeďte si na Vánoce na výlet

Vyjeďte si na Vánoce na výlet
16. 12. 2011 Praktické rady
Volné vánoční svátky nemusíte trávit jen u televizních obrazovek, ale můžete se vypravit do některého z vánočně vyzdobených měst. Na rozdíl od léta jsou sice možnosti pobytu venku nižší v souvislosti  …více»

Čím potěšit muže pod vánočním stromečkem?

Čím potěšit muže pod vánočním stromečkem?
15. 12. 2011 Praktické rady
Častou myšlenkou v předvánočním čase v hlavách mnoha žen je to, čím uspokojit muže pod vánočním stromečkem. I když se zeptáte, často se toho moc nedozvíte. Buď jsou přání pro vaši peněženku nereálná,  …více»

Vyrob si sama - Vánoční kapka

Vyrob si sama - Vánoční kapka
14. 12. 2011 Vyrob si sama
Vánoční předvánoční čas je obdobím pro výrobu různých vánočních dekorací. Jestliže přemýšlíte nad výrobou vánoční dekorace, která je jednoduchá a zároveň vám pěkně navodí tu správnou vánoční atmosféru  …více»

Jak přežít firemní večírek bez ostudy

Jak přežít firemní večírek bez ostudy
14. 12. 2011 Praktické rady
Blíží se Vánoce a to je kromě pečení, uklízení a shánění dárků také čas firemních večírků. Nad sklenkou vína nebo při jízdě na bobu můžete s kolegy probrat i ožehavá témata, na která se při běžném  …více»

Vyrob si sama - Nešitý patchwork

Vyrob si sama - Nešitý patchwork
13. 12. 2011 Vyrob si sama
Jednoduchý nápad, jak bez kousku nadání vytvořit vánoční kouli jako ze značkového obchodu.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !