Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Praktické rady

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky
13. 12. 2012 Praktické rady
Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce. Lidé si v tomto období projevují vzájemným obdarováním lásku, úctu a důvěru. Vánoční dar pomáhal po celá staletí upevňovat vzájemné svazky. Lidé věřili  …více»

Kde hledat Ježíškovu adresu

Kde hledat Ježíškovu adresu
9. 12. 2012 Praktické rady
Rok se s rokem zase rychle sešel a Vánoce ťukají na dveře. Přiznám se, že naše rodina nepatří k milovníkům „Santů“ a komunistického Dědu Mráze sneseme maximálně v Mrazíkovi - vyznáváme tradice  …více»

Advent ve velkém stylu

Advent ve velkém stylu
9. 12. 2012 Praktické rady
Prožijte letošní advent trochu jinak a vydejte se nasát tu pravou vánoční atmosféru do ciziny. Nejlépe do měst, kde tradice vánočních trhů sahá hluboko do minulosti a ze všech koutů na vás dýchá pravý  …více»

Pečení cukroví v listopadu

Pečení cukroví v listopadu
4. 12. 2012 Praktické rady
Čím déle jsem na internetu, tím více se plno žen diví, proč už peču v listopadu? Odpověď je zcela jednoduchá a prostinká, aby se cukroví rozleželo. Peču od svých 19 let, co jsem se poprvé vdala,  …více»

Kolik stojí české Vánoce?

Kolik stojí české Vánoce?
29. 11. 2012 Praktické rady
Do Štědrého dne zbývají necelé dva měsíce a pro mnohé české domácnosti právě začíná období shánění vánočních dárků. Lámeme si hlavu, co by našim blízkým udělalo největší radost a zároveň se obáváme,  …více»
 

Jak na Nový rok, tak po celý rok?

Jak na Nový rok, tak po celý rok?
22. 12. 2011 Praktické rady
Nový rok vítáme plni očekávání a často i předsevzetí. Mnohé věci neovlivníme; co ale ovlivnit můžeme, to je právě onen vstup do dalšího roku - Silvestr. Silvestrovskými oslavami a vítáním  …více»

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček

Vyrob si sama – dekorace na vánoční stromeček
21. 12. 2011 Praktické rady
Na nepotištěnou stranu kartonu si narýsujeme tvar rozložené krychličky se stranou hrany 2 cm (může být i větší).  …více»

Vánoční dekorace – stromečky

Vánoční dekorace – stromečky
20. 12. 2011 Praktické rady
Budeme potřebovat: chvojí z lesa – nejlépe z túje nebo smrku. Já jsem dělala z túje, protože lépe drží u sebe a nepíchá tolik. Dále pak si nachystáme: nejlépe bílý plastový květináč, houbu na mokré  …více»

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!

Kam o Vánocích, když jsem sama? Vyražte do lázní!
19. 12. 2011 Praktické rady
Každý nemá to štěstí, že může strávit Vánoce ve společnosti druhých. Může to být způsobeno jednak úmrtím životního partnera, jednak tím, že se doposud nenašel vhodný životní partner a s příbuznými se  …více»

Vyrob si sama: Papírová hvězda

Vyrob si sama: Papírová hvězda
16. 12. 2011 Vyrob si sama
Dle šířky vázací stuhy (nebo papíru) si ustřihneme čtyři stejně dlouhé pruhy stuhy. Já jsem použila pro ilustraci obyčejný balicí papír, který jsem si nastřihala na čtyři pruhy o rozměrech 2 cm šířka,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !