Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Praktické rady

5 pánských vánočních klišé, na které byste měla raději zapomenout

5 pánských vánočních klišé, na které byste měla raději zapomenout
14. 12. 2013 Praktické rady
Nakupovat vánoční dárky pro muže někdy opravdu není jednoduché. Pánové mnohdy vnímají diametrálně odlišně, co je hezké a s čím se před kamarády na moc rádi nepochlubí. Ideální dárek pro partnera by  …více»

Jak zvládnout předvánoční shon a stres

Jak zvládnout předvánoční shon a stres
16. 11. 2013 Praktické rady
Vánoce se kvapem blíží a s nimi i trochu toho adrenalinu. Ženy prožívají listopad a následný advent asi nejhůře ze všech. Pečení cukroví, vánoční besídky dětí, úklid a dárky dávají ženskému pokolení  …více»

Nebezpečí požáru o vánočních svátcích

Nebezpečí požáru o vánočních svátcích
24. 12. 2012 Praktické rady
Pro mnohé z nás patří Vánoce k nejkrásnějším svátkům v roce. Každý rok se těšíme na okamžik, kdy konečně usedneme ke svátečnímu stolu a vychutnáme si tu pravou vánoční atmosféru. I v tomto čase plném  …více»

Jak si užít vánoční svátky ve zdraví

Jak si užít vánoční svátky ve zdraví
21. 12. 2012 Praktické rady
Pro mnohé z nás patří Vánoce k nejkrásnějším svátkům v roce. Užíváme si nejen jejich pohádkou stránku, klid a pohodu u rodinného krbu, ale zároveň se obáváme zažívacích potíží a přibírání na váze jako  …více»

Vánoce a stres

Vánoce a stres
15. 12. 2012 Praktické rady
Bez slůvka stres si moderní dobu už ani neumíme představit. Vánoce jsou tradičně považovány za zdroj stresu. Všichni toužíme po tom, aby všechno klapalo na jedničku, snažíme se vyhovět očekávání  …více»
 

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky
13. 12. 2012 Praktické rady
Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce. Lidé si v tomto období projevují vzájemným obdarováním lásku, úctu a důvěru. Vánoční dar pomáhal po celá staletí upevňovat vzájemné svazky. Lidé věřili  …více»

Kde hledat Ježíškovu adresu

Kde hledat Ježíškovu adresu
9. 12. 2012 Praktické rady
Rok se s rokem zase rychle sešel a Vánoce ťukají na dveře. Přiznám se, že naše rodina nepatří k milovníkům „Santů“ a komunistického Dědu Mráze sneseme maximálně v Mrazíkovi - vyznáváme tradice  …více»

Advent ve velkém stylu

Advent ve velkém stylu
9. 12. 2012 Praktické rady
Prožijte letošní advent trochu jinak a vydejte se nasát tu pravou vánoční atmosféru do ciziny. Nejlépe do měst, kde tradice vánočních trhů sahá hluboko do minulosti a ze všech koutů na vás dýchá pravý  …více»

Pečení cukroví v listopadu

Pečení cukroví v listopadu
4. 12. 2012 Praktické rady
Čím déle jsem na internetu, tím více se plno žen diví, proč už peču v listopadu? Odpověď je zcela jednoduchá a prostinká, aby se cukroví rozleželo. Peču od svých 19 let, co jsem se poprvé vdala,  …více»

Kolik stojí české Vánoce?

Kolik stojí české Vánoce?
29. 11. 2012 Praktické rady
Do Štědrého dne zbývají necelé dva měsíce a pro mnohé české domácnosti právě začíná období shánění vánočních dárků. Lámeme si hlavu, co by našim blízkým udělalo největší radost a zároveň se obáváme,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !