Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pozvánky na předvánoční akce 2010

2. 12. 2010 | Vánoční slavnosti

Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy

Ve dnech 4. – 8. prosince 2010 proběhne ve skanzenu tradiční akce Radujme se, veselme se… Jde o pořad s představením předvánoční a vánoční doby na vsi v 19. a na začátku 20. století s ukázkami lidové kultury, přípravou tradičních pokrmů, výrobou ozdob a úpravou vnitřních prostor. Setkáte se tady s řemeslníky, koledníky, pastýři, Mikulášem. Děti se jistě rády zapojí do tvůrčích dílniček a naučí se zpracovávat těsto, zdobit perníčky nebo vyrábět ozdoby. Součástí programu bude ochutnávka vína a zabijačkových pokrmů.

 

Malý Advent

Od 18. do 19. prosince 2010 přijďte nasát skvělou předvánoční atmosféru na Hamousův statek ve Zbečně. Dočkáte se tady ukázek řemeslných prací, pečení koláčů, chleba, tesání a tradiční muziky a lidových zvyků.

 

 

Advent na trase Praha – Křivoklát

Jízdu parním expresem na hradní advent z Prahy Braníka na hrad Křivoklát a zpět si můžete dopřát 11. prosince 2010. Na hradě vás bude očekávat bohatý kulturní program, jak jinak než vánočně zaměřený společně s řemeslnickým jarmarkem. Akce na Křivoklátu bude pokračovat i následující den 12. prosince 2010. Účastnit se můžete nejen ochutnávání medoviny, svařáku, cukroví a dobrot všeho druhu, ale i adventních mší v hradní kapli, divadel, koncertů a zpěvu svátečních písní.

 

Putování za Ježíškem

Protáhnout tělo si můžete při Putování za Ježíškem ve Frymburku. Účastníci mohou být děti i dospělí a poputuje se ke kapličce na kopci Marta. Akce se konají 11. a 12. prosince 2010 vždy od dvanácti do šestnácti hodin.

 

Adventní nedělní odpoledne pro děti

Na 12. prosince 2010 se připravuje ve Společenském centru v Trutnově od 14 hodin zábavné odpoledne pro děti. Děti si budou zkoušet svoje dovedosti, setkají se se sedmi rukodělnými technikami a domů si mohou odnést vyrobenou maličkost. Pro malé návštěníky je pak připraveno placené divadlo – pohádkový muzikál s názvem Čertovský mariáš (Metropolitní divadlo Praha) o dvou uhádaných čerticích, zlém Kazisvětovi, hamižném Lakotovi, princezně Brambelince, lesním skřítkovi a knížeti pekel.

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
za prehled... vyberem a urcite se potesime vanocni atmosferou............uz se moc tesime
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků