Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pojištění jako dárek

17. 12. 2018 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Vánoce jsou přede dveřmi, ulice si oblékají slavnostní výzdobu, provoněly je perníčky a svařák, na každém rohu se ozývají koledy a je znát, že už brzy přijdou svátky klidu a míru. Pro mnohé je však předvánoční období spojeno s ohromným stresem, ať už kvůli pracovním povinnostem, nebo kvůli starostem mnohem méně důležitým – třeba shánění těch pravých dárků.

Oblečení, knihy a kosmetika jsou nestárnoucí klasikou, která nikdy neomrzí, vděčně bývá přijímána rovněž elektronika. Někdy je však těžké odhadnout vkus obdarovaného. Zvláště prarodiče mívají problémy, pokud mají vymyslet hodnotný dárek pro svá vnoučata, nebo i jejich rodiče. Dělí je totiž velký věkový rozdíl a zájmy současné mladé generace jsou jim cizí. Únikovým řešením tedy bývá věnování nějakého finančního obnosu. Pokud se jim však představa peněz v obálce protiví, mohou se místo toho rozhodnout pro konkrétní finanční produkt, jakých trh nabízí ohromné množství. Jako neocenitelné se může ukázat třeba životní a úrazové pojištění.

Pojištění jako dárekŽivotní pojištění se dá uzavřít prakticky kdykoliv a může posloužit jako dárek pro celou rodinu. Do jediné pojistné smlouvy je totiž možné zahrnout větší počet osob. Pro případ úrazu jsou tak chráněni všichni rodinní příslušníci, což ocení zejména rodiny s malými dětmi, které jsou jak z divých vajec a nevydrží chvilku sedět na místě. Pak stačí trocha nepozornosti a úraz je na světě.

Prarodiče mívají o svá vnoučata pochopitelně starost a hledají nejrůznější způsoby, jak je do budoucna zajistit. S čímž jim životní a úrazové pojištění pomůže. Navíc se jedná o produkt, který je poměrně flexibilní a dá se ušít „na míru“ konkrétním potřebám, nemluvě o možnosti přizpůsobit jej v budoucnu aktuální situaci. Výsledkem je zajištění, které v případě pojistné události skutečně pomůže.

„Většina životních pojistek funguje jako skládačka,“ vysvětluje Marek Bajer, produktový specialista pojišťovny MetLife, „při sjednávání produktu se tak můžete zastavit u jednotlivých položek a rozhodnout se, zda je chcete či nechcete do pojištění zahrnout.“

A na co se při sjednávání zaměřit?

„Rozhodně se vyplatí investovat do úrazového pojištění,“ doporučuje Marek Bajer.
„V případě trvalých následků nebo dokonce invalidity totiž může vyplacená částka výrazně pomoci vašemu rodinnému rozpočtu.“

Pojištění je dárkem, který vám může v případě závažného úrazu usnadnit život. A koneckonců, ani nemusí jít o fatální zranění, aby mohl pojištěný naplno čerpat všechny výhody. Životní pojistka totiž může zajistit třeba komfortnější pokoj v nemocnici nebo odlehčenou verzi sádry. Životní a úrazové pojištění tedy může být investicí, která se v budoucnu bohatě vyplatí. Ostatně nikdy nevíte, co se může stát.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Pojištění jako dárek:

Pojištění jako dárek
Pojištění jako dárek
Pojištění jako dárek
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !