Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.04. 2019
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly

30. 11. 2018 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Péče o dětské zdraví se od toho dospělého výrazně liší. Odlišnost není jen v množství určitých blahodárných látek, ale i v jejich kombinacích. U dětí je navíc potřeba zohlednit, co v určité vývojové fázi skutečně potřebují. Batole má jiné požadavky než školák. Jak tedy optimálně podpořit zdraví a správný vývoj dítěte?

Pohyb, strava…a co dál?


Základem zdraví a správného vývoje dítěte je kromě vyvážené stravy také pohyb (ideálně venku), dostatečné množství podnětů rozvíjejících jeho mozkové funkce a samozřejmě i kvalitní odpočinek. Právě strava hraje ve zdraví dítěte důležitou roli. Dostatečný přísun živin, vitamínů a stopových prvků je pro zdravý vývoj dítěte klíčový. Bohužel množství živin, které jsou obsaženy v průměrné stravě dnešních dětí k uspokojení potřebných denních dávek často nestačí. V současné době má dle odborníků více než 30 % batolat nedostatek vápníku a železa, vitamínu D dokonce více než 60 %.

FUTURAAbyste dítěti zajistili dostatečné množství zdraví prospěšných látek, a umožnili mu tak správný vývoj, je vhodné k pestré stravě dodat ještě doplňky stravy určené pro děti. Nová řada produktů FUTURA, na jejichž vývoji se podíleli přední čeští pediatři, potřeby dítěte v konkrétní věkové kategorii zohledňuje. Spojuje v sobě více než 20leté zkušenosti s oblíbenými dětskými multivitamíny Marťánky a moderní požadavky na výživu dětí.

Potřeby se s věkem mění


Mezi základní charakteristiky dětského rozvoje, tzv. „vývojový trojúhelník,“ patří růst, imunita a správné fungování kognitivních funkcí a mozku (schopnost učit se, soustředit se, krátkodobá a dlouhodobá paměť). Jaké kombinace látek jsou pro jednotlivé věkové kategorie vhodné?

Věk 1 - 3 roky

Futura 1-3 roky

Mezi prvním a třetím rokem dochází k rychlému růstu - během prvního roku vyroste dítě dokonce o 25 cm a ztrojnásobí svou váhu. Začíná chodit, poznává svět okolo sebe (zpočátku jeho ochutnáváním) a dostává se do kontaktu s vnějším světem (dětská hřiště, kroužky pro batolata či mateřské kluby). V tomto období je tedy vhodné podpořit správný vývoj a růst kostí u dětí, což zajišťuje vápník a vitamín D3 doplněné o vitamín K2 Vitamín D3 také přispívá ke správné funkci dětského imunitního systému, který se v tomto období intenzivně buduje (vývoj pokračuje až do cca 10 let věku) a je ideálně doplněn aktivním antioxidantem vitamínem C. Pro rozvoj vnímání, schopnost se učit a kognitivní funkce obecně je důležité železo.

Vhodný produkt: Marťánci Futura 1 - 3, sirup, doplněk stravy.


Futura 3 - 6 letVěk 3 - 6 let


Děti v předškolním věku se setkávají s větším dětským kolektivem, začínají navštěvovat školku. Spolu se změnou prostředí je nejvíce zatížen a prověřován imunitní systém. K jeho optimální funkci napomůže vitamín C a D3. Vitamín D3 je zásadní i pro zdravý růst kostí a také silné zuby. S nástupem do školky se objevují i nové podněty. Schopnost učit se a pomatovat si, stejně jako další kognitivní funkce je možné podpořit prostřednictvím železa. Tento komplex je obohacen o moderní a trendy betaglukany, které jsou v poslední době v zájmu vědců.

Vhodný produkt: Marťánci Futura 3 - 6, cucavé tablety, doplněk stravy se sladidly.

Věk 6 - 9 letFutura 6 - 9 let


Ve věku 6 let většina dětí nastupuje do školy. Opět dochází ke změně prostředí, nově i ke změně způsobu získávání informací. Zatímco dosud se dítě učilo spíše krátkodobě a prostřednictvím „her,“ nyní je nuceno se dlouhodobě soustředit. Právě v tomto věku je tedy třeba podpořit funkce mozku, který dostává hodně zabrat.-. K tomu pomohou Omega 3 mastné kyseliny (DHA). Je třeba nepodceňovat ani podporu imunity (vitamín D3 a C), neboť zde do hry vstupují i další faktory. Například, pokud je dítě citlivější, může být imunitní systém oslaben i stresem spojeným se změnami režimu. Tento komplex je obohacen o moderní a trendy betaglukany, které jsou v poslední době v zájmu vědců.

Vhodný produkt: Marťánci Futura 6 - 9, sáčky s gelem, doplněk stravy se sladidly.

Budujte dítěti pevné zdraví krok za krokem


Tím, že dítěti poskytnete dostatečné množství zdraví prospěšných látek, pozitivně ovlivníte jeho vývoj. Vybudováním „zdravé“ imunity, kostí a podporou mozkových funkcí v dětství, můžete zajistit i vyšší kvalitu života v dospělém věku. Dosáhnout těchto cílů však lze jen systematickou dlouhodobou podporou zdraví. Pomoc nabízí i nové produkty Futura.

Futura PROImunA co když přijde náročnější období?


I když jste vědomým rodičem, který o zdraví svého dítěte průběžně pečuje, je třeba se připravit i na rizikovější období. Mezi ty nejzásadnější patří nástup do školního nebo předškolního kolektivu, období častých nachlazení ve škole či v rodině. V tomto případě je vhodné zařadit doplňky stravy PROimun, který se soustředí na podporu přirozené imunity dítěte právě v rizikových obdobích. Pro dlouhodobou péči je k dispozici sirup pro mladší děti již od 1 roku, nebo cucací tablety pro ty starší od 3 let. Obsažené extrakty z bezu a šípku napomáhají udržovat obranyschopnost v dobré kondici. Pro akutní případy, když potřebujete jednat rychle, je určen silný PROimun AKUT s meduňkou, vitamínem C a zinkem, ve formě sáčků pro přípravu chutného nápoje plného podpory pro první dny nemoci.

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly:

Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
Podpořte na Vánoce zdravý vývoj svých děti – aby vás jednou přerostly
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂 a 🌲
Obrázek uživatelky
profil
děkuji, je to od Vás moc milé, blahopřání beru a růžičky takySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
01. 12. 2018 10:30 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:25 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:19 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:13 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:09 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:01 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
Obrázek uživatelky
profil
01. 12. 2018 10:32 Sebrán "Ozdobné řetězy" za 10 bodů
01. 12. 2018 10:27 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:23 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:17 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:14 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:09 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:05 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
01. 12. 2018 10:01 Sebrán "Svíčky" za 15 bodů
Obrázek uživatelky
profil
aha,že dnes má moje neteř svátek
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles