Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena

7. 12. 2017 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

ZonerPressChcete udělat radost někomu blízkému, který rád fotí, a nevíte, co mu koupit pod stromeček? Knihou vždy potěšíte a ještě na tom získáte. Co? No přece skvělou fotografii vás nebo vašich dětí od obdarovaného, který svůj fotografický um díky knize zdokonalí.

V nabídce vydavatelství Zoner Press najdete nejširší nabídku knih na českém trhu, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé fotografy. Který fotograf by neměl radost z „tvrďoše“? A další bonus pro vás... kniha se velmi dobře balí!


Náš tip


Naučte se fotografovat dobře - Bryan Peterson


Naučte se fotografovat DOBŘE


Publikace obsahuje všechny praktické rady a doporučení, které potřebuje začínající až středně pokročilý fotograf znát. Od základních informací o digitální fotografii přes vysvětlení, jaké nastavení expozice volit pro získání působivých snímků, až po rady, jak fotografovat scény s pohybem.

V samostatných kapitolách předvádí autor fotografování lidí, portrétů, makra a detailu, krajiny a přírody. Závěr publikace je věnován několika zajímavým efektům, kterými mohou své fotografie oživit ti, kteří rádi zkoušejí netradiční postupy.
Jeden blesk!


Jeden blesk!


Skvělé fotografie pomocí jediného světla
Žijeme v době, kdy i ty nejkompaktnější blesky v sobě skrývají ohromnou sílu. Je až k neuvěření, jak může zařízení, které snadno schováte do fotobrašny nebo i kapsy u bundy a na jehož napájení stačí několik tužkových baterií, pozitivně ovlivnit vaše fotografie… tedy pokud víte, jak s ním správně pracovat.To nejlepší z Digitální fotografie


To nejlepší z Digitální fotografie


Autor Scott Kelby vybral to nejzajímavější ze série pěti knih, doplnil nové věci a vydal jako unikátní kompilaci pod názvem To nejlepší z Digitální fotografie. Zahrnul do ní tipy a postupy pro práci s bleskem, kapitolu toho nejdůležitějšího o objektivech, rady, jak fotografovat skutečně ostře, základy pro práci ve studiu, fotografování portrétů, svateb, sportu, najdete zde množství užitečných doporučení pro fotografování krajiny, přírody, na cestách a mnoho dalších.
Fotografie v praxi


Série osmi knih, které je možné zakoupit samostatně, nebo jako výhodný balíček pěti nejdůležitějších fotografických témat https://www.zonerpress.cz/balicek-5x-fotografie-v-praxi (na balíčku ušetříte 526 Kč). Ediční řada Fotografie v praxi je určena všem zájemcům o digitální fotografii. Postupně v této řadě vycházely specializované publikace pro různé okruhy problémů, které zajímají každého fotografa.

Již vyšlo: Krajiny, Portrét, Kompozice, Expozice, Digitální úpravy, Černobílá fotografie, Světlo a svícení, Pouliční fotografie.


Fotografie v praxi
Potřebujete poradit, jakou knihu koupit? Napište nám na knihy@zoner.cz nebo na náš Facebook. Rádi vám pomůžeme knihu vybrat.

Kompletní, aktuální nabídka na www.zonerpress.cz


Přejeme krásné a pohodové Vánoce!

Vydavatelství Zoner Press


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena:

Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena
Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena
Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena
Obdarujete své blízké a ještě na tom vyděláte, buďte Chytrá žena
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
snad ano, určitě už to doklepu až do konce, doufám že večer spadne dost šupin abych si mohla ještě směnit na to co bude chybět. Tak se ještě určitě někde potkáme, zatím přeji hezký den =)
Obrázek uživatelky
profil
Moc děkuji. Držím palce, to dáš Smajlík S přibývajícím časem budou sběry s většími hodnotami.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji mockrát, ještě musím překonat třináct míst, otázka je kolik lidí co jsem teď přeskočila příjde až odpoledne a bude chtít to samé co já...
Hodně štěstí přeji i já =)
Obrázek uživatelky
profil
A to jsem odskakovala věčně do kuchyně vařit a už jsme stihli i pojíst Smajlík Nechápu Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
aspoň něco

08. 12. 2017 11:56 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:45 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:41 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:33 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:27 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:21 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:15 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:07 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
08. 12. 2017 11:02 Sebrán "Dárky" za 5 bodů
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles