Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Napínavé balení dárků

5. 01. 2011 | Vaše příběhy

Tento příběh se stal již hodně dávno, když jsme byly se sestrou malé. Blížil se čas vánočních svátků, který samozřejmě, aby se povedl, tak se peklo sladké cukroví, kupoval se a zdobil vánoční stromeček, připravoval se vánoční bramborový salát a kapr, dělala se vánoční výzdoba a „Ježíšek“ sháněl dárky.

A také „Ježíšek“ (rodiče) museli dárečky zabalit, aniž bychom onu skutečnost viděli. Mamka se proto rozhodla dárečky zabalit, jak jsme šly spát v předvečer Štědrého dne. Vše si připravila do svého pokoje a v klidu balila dárek po dárku.

V zápalu boje s balicím papírem a izolepou ji začalo být v menším pokoji trochu teplo, proto si kličkou otevřela staré dřevěné okno, které se oproti dnešním plastovým oknům nedalo otevřít na ventilaci, ale pouze celé, a balila v klidu dál. Najednou se okno nečekaně otevřelo více a ozval se škrábavý zvuk...

A jelikož jsme doma měli nově malého kocourka jménem Zorro, který musel vlézt všude, tak se mamka ihned po něm začala shánět, aby se ujistila, že se přece nachází někde v bytě, protože jak by se tak malé kotě dostalo až na okno? Rodiče ho v bytě nenašli, co teď? Co se dalo dělat, museli se obléci a vydat se do černé noci vydat kocourka hledat s baterkami, jestli totiž vypadl ze 3. patra, musel tam někde na sídlišti být. Rodiče se obávali, že hledání budou mít ihned ukončeno, jakmile obejdou dům a dostanou se pod naše okno, ale opak byl pravdou.

Nikde pod oknem nic nenašli, až na drobné tlapky ve sněhu. Proto začali obcházet všechny keře a dívali se také kolem všech aut a především pod ně. To však znenadání projížděla kolem policejní služba, která se pozastavila u cesty, ale naštěstí po chvíli jela dále. Rodiče snad museli vypadat jako vykradači aut. Hledali všude... nikde nic, proto se zármutkem a přemýšlením, jak nám řeknou, co se stalo, šli domů. Můj taťka při cestě nazpátek zasvítil baterkou na vchod do domu a co se nestalo – zasvítily kočičí oči a začalo se ozývat žalostné kočičí mňoukání vyplašeného kocourka, který seděl u vchodu. Ráno nám rodiče vyprávěli, jak bylo napínavé nejenom balení dárků:)

 

Kriol - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tedy zážitek,ještě že to tak dobře dopadloSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nazabalila do nějaké krabice...SmajlíkPak pod stromečkem to překvapení!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky