Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Na splnění snů nevěříme, pojďme to o Vánocích změnit!

17. 12. 2018 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Vánoce jsou svátky splněných přání, proto by se lidé mohli alespoň na chvilku proměnit v optimisty a zasnít se jako děti. Když si něco budete hodně přát, třeba si to nevědomky přece jen přivoláte.

V české společnosti panuje skepse ohledně toho, zda se mohou lidem jejich přání skutečně vyplnit. Z nejnovějšího průzkumu společnosti Sazka vyplývá, že si více jak polovina Čechů myslí, že se jejich sen nikdy nestane skutečností. Přibližně třetina doufá, že by se jim mohl splnit ve vzdálené budoucnosti a pouze 16 % je přesvědčeno, že toho dosáhnou už v roce 2019.

A o čem vlastně sníme?


O čem sníme?Lidé v Česku nejvíce touží po výhře v loterii (47 %), vlastním bydlení (41 %), luxusní dovolené (35 %) a koupi nového vozu (22 %). Téměř 40 % respondentů v průzkumu sdělilo, že si své sny neplní vůbec. Důvodem jsou chybějící prostředky.

„Češi ze všeho nejvíc touží po výhře v loterii, respektive penězích, které jim umožní splnit si jejich další přání. Srovnáme-li skutečné chování nových loterních milionářů s reálnými tužbami, jsou stejná,“ prozrazuje Václav Friedmann, ředitel komunikace společnosti Sazka. Až 60 % nových milionářů se stěhuje do lepšího bydlení, 30 % výherců si koupí nové auto a poprvé na zahraniční dovolenou vyrazí 26 % výherců.

Ženy jsou skromnější


Češi mají zároveň poměrně přesnou představu o tom, kolik peněz by k dosažení svých snů potřebovali. Pro 42 % by to bylo alespoň 5 milionů korun, 30 % by pak stačil i 1 milion. Celkem 9 % Čechů uvedlo, že svá přání by si mohli splnit za částku nejméně 20 milionů.

„Ženy jsou skromnější než muži, odhadují cenu svých přání nejčastěji na 5 milionů, téměř 40 % žen by si vystačilo pouze s milionem korun. Naproti tomu až 12 % mužů by ke své plné spokojenosti potřebovalo víc než 20 milionů,“ dodává Václav Friedmann.

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !