Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.07. 2018
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!

29. 11. 2017 | Vánoční TIPY
-Komerční sdělení-

Mystery PressKniha jako dárek patří k Vánocům od nepaměti. Díky pestré nabídce od nakladatelství Mystery Press můžete letos obdarovat všechny členy své rodiny, kteří se tak budou moci nejen ve dny sváteční potěšit z napínavých, strhujících ale také dojemných příběhů.


Pro babičku dojemný román

Nejskrytější přání

Nejskrytější přání
Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. Ale za bílými plaňkovými ploty leží pavučina tajemství utkaná od jednoho domu k druhému.
Místní obyvatelé si v sobě nesou, stejně jako každý z nás, břemeno vlastní minulosti – až do chvíle, kdy nehoda na koupališti naruší zdejší křehkou rovnováhu. A když závažné okolnosti donutí jednu ženu vrátit se po letech do Sycamore Glen, začíná se klubko sousedských vztahů a životů pomalu rozplétat.

Jediné parné léto odhalí dávno pohřbená tajemství a obyvatelé Sycamore Glen zjistí, že je nemožné skutečně znát ty, kteří jsou nám nejbližší. Je ale také nemožné milovat je a odpustit jim?______________________________________________________________________

Pro dědečka historickou detektivku Smrt má vůni inkoustu

Smrt má vůni inkoustu


Praha počátku dvacátého století se může zdát poklidná a idylická, ale pod povrchem vřou ostré spory: mezi Čechy a Němci, bohatými a chudými, podporovateli a odpůrci zbrojení… Tehdy začnou významnému průmyslníkovi Albertu Richterovi chodit výhružné anonymní dopisy a v sázce se ocitne hned několik životů.

Netradiční soukromý vyšetřovatel Eliáš Sattler má čich na zločin – a to doslova. Citlivý nos mu umožňuje zachytit i stopy, které jiným uniknou: závan osudného parfému, pot podezřelého na předmětu doličném, stopu sotva zaschlého inkoustu…

Sattler se ujímá případu anonymních dopisů, ale zaplétá se do něj hlouběji, než by se mu líbilo. Skandál, smrt, zakázaná láska, série obvinění – podaří se mu spirálu zločinu zastavit?

______________________________________________________________________

Pro dceru-čtenářku young adult příběh Pro dceru-čtenářku young adult příběh

Mé jméno je Nikdo


Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu.
Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na smrt a umí bravurně zacházet s jakoukoli zbraní, protože se od ní očekává, že půjde ve stopách rodičů a rozšíří řady nejmocnější tajné služby na světě, Černých andělů.

Zamilovat se do kluka od vedle rozhodně neměla v plánu. Nyní se musí rozhodnout, jestli využije své obrovské předpoklady a vrhne se do života plného nebezpečí, pro který byla vychována, nebo poslechne srdce a zvolí existenci obyčejného člověka, po níž vždycky toužila.
Když jí ale nepřátelé unesou rodiče, jde rozhodování stranou. Reagan velice rychle zjistí, jak moc se ostrá akce liší od výcviku, a jestli se může spolehnout na lidi kolem sebe. Zvlášť na ty, kterým dosud musela lhát.

Zoufalá a vyděšená v sobě musí najít Černého anděla…

______________________________________________________________________

Pro zdárného syna drsnou krimi Špinavý kšefty

Špinavý kšefty...


Po krátké, nepříliš zdvořilé konverzaci s detektivem Julesem Bettingerem spáchá jeden rozrušený obchodník sebevraždu. Kvůli tomuto incidentu je nelaskavý (i když mnohokrát vyznamenaný) policista přeložen a musí se i s rodinou přestěhovat z Arizony na mrazivý sever, do Missouri.
Zchátralé město Victory připomíná bestii v posledním tažení, která postupně pohlcuje své obyvatele i sama sebe. Jeho zaneřáděné ulice pokrývají mrtví holubi a na každého policistu zde připadá sedm set zločinců.

Bettinger dostane za parťáka nerudného, degradovaného desátníka Dominika Williamse. Společně začnou vyšetřovat vraždu, při níž byli zmrzačeni a zabiti dva policisté. Bettinger hledá odpovědi na předměstích Victory, stejně jako v záhadné minulosti svých nových kolegů – mužů, kteří při zatýkání dostali místního drogového dealera na invalidní vozík.
Bettinger a Williams brzy pojmou podezření, že dvojitá vražda policistů není osamocený incident, ale pouhá předehra k řadě dalších…
_______________________________________________________________________


SestupPro sečtělé rodiče rodinné drama

SestupPobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu. Zatímco osmnáctiletá Caitlin si chce především otestovat běžeckou kondici v náročném terénu, její rodiče doufají, že mimořádně krásné horské prostředí pomůže zažehnat dlouhotrvající manželskou krizi.

Ale když si jde Caitlin se svým mladším bratrem časně ráno zaběhat a později je za dramatických okolností v kopcích nalezen pouze Sean, ukáže horská krajina svou mnohem děsivější tvář.
Dívčino zmizení, záhadné a o to trýznivější, rozděluje cesty jednotlivých členů rodiny, z nichž každý určitým způsobem přebírá odpovědnost za to, co se stalo. Neutuchající naději ztělesňuje otec Grant, který své pátrání nevzdává a věří, že jeho dcera je stále naživu.
Kdy ale přestane hledat i on?


Knihy nakladatelství Mystery Press si můžete objednat
s bezkonkurenční slevou 30 % na e-shopu www.mysterypress.cz.

Krásné Vánoce!

   

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!:

Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!
Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!
Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!
Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!
Knihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Přesně tak, nevím jakto dělají, ale přeji jim to.
Tak dobrou noc a hodně štěstí při klikání =)
Obrázek uživatelky
profil
u některých mám pocit, že klikají snad i celou nocSmajlík

On i když je člověk doma tak nemusí mít čas. Záleží na něm a okolí co mu dovolíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je to tak, času je na to potřeba strašně moc, sice jsem doma ale mam dva malé kluky a ti mě nenechají v klidu klikat... Už ze mě opadlo to naštvání že ostatním to padá víc, vlastně si všechny zaslouží výhru za ten čas strávený tady. Škoda že je teď zase jen 400 výherců..
Obrázek uživatelky
profil
šupiny 5x
dárky 2x
svíčky 2x
stromeček 1x
Obrázek uživatelky
profil
děkuji a nápodobně. Přeji hodně štěstí a dosažení chtěné výhry.
V klikačkách bych řekla, že má nejvíc úspěch ten co je v důchodu, marod nebo něco takového. Ale budiž jim to přáno
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles