Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce

Silvestrovské oslavy

Silvestrovské oslavy
3. 01. 2015 Vaše příběhy
Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o to, jak u nás probíhají silvestrovské oslavy. Silvestr i vánoční svátky jako takové u nás probíhají vesměs hekticky každý rok. Prvotní „panika“ začíná v momentě  …více»

Moje druhé Vánoce v cizině - v Bavorsku

Moje druhé Vánoce v cizině - v Bavorsku
1. 01. 2015 Vaše příběhy
Tyto Vánoce jsme strávili se synem v nevelkém příhraničním městečku nedaleko hranic bavorsko-českých. My jsme bydleli pouze 6 km od hraničního přechodu, k manželovi jsme to měli 28 km. Jeho byt byl  …více»

Nový rok 2015 a předsevzetí

Nový rok 2015 a předsevzetí
1. 01. 2015 Vaše příběhy
A už klepe na naše zavřené dveře...Tak co, pustíme jej dovnitř? Přichází v dobrém a s dobrými úmysly? To je otázka... A o kom že to je řeč? Tak já Vám to prozradím, není to totiž žádné tajemství  …více»

Silvestr - budiž pestr!

Silvestr - budiž pestr!
31. 12. 2014 Historie
Dopisuji si s jednou seniorkou z Čech, která se jmenuje Silvestra a to proto, že se narodila 31. prosince a její syn, nyní 40-letý, se sice Silvestr nejmenuje, ale narodil se té milé paní rovněž  …více»

Vánoční dům v Karlových Varech

Vánoční dům v Karlových Varech
30. 12. 2014 Vánoční slavnosti
Jezdíme okolo již mnoho let, vždy mě zaujala výzdoba toho krásného domu i za denního světla, ale nikdy mě nenapadlo, že ten dům se svými vánočními ozdobami funguje po celý rok. V zimním období, pokud  …více»
 

Moje první Vánoce v cizině

Moje první Vánoce v cizině
30. 12. 2014 Vaše příběhy
Před mnoha léty, když jsem chodila do osmé třídy, jsem prožila nevšední vánoční svátky - a to v cizině. Můj tatínek byl rok předtím uznán plně invalidním kvůli velmi vysokému tlaku a přestože nikdy  …více»

Předvánoční toulky Prahou

Předvánoční toulky Prahou
30. 12. 2014 Vaše příběhy
Naše hlavní město má v předvánočním čase mnoho věcí, které mne lákají. Každý rok bych se sem mohla vracet, má to ovšem háček. Bydlím ve středu republiky a tak dopravit se tak daleko není vždy snadné.  …více»

Toulky předvánočním Brnem

Toulky předvánočním Brnem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Předvánoční a vánoční výlet do Brna? Docela dost komplikované město oproti Praze. Zde se dá nejlépe pohybovat snad pěšky a hlavně s mapou nebo autem s navigací, protože s tramvajemi nejsem kamarádka  …více»

Schovávaná před čertem

Schovávaná před čertem
28. 12. 2014 Vaše příběhy
Byla jsem ještě malá, tak pět, šest let mi mohlo být. Ten rok jsem moc neposlouchala a uvědomovala jsem si své dětské hříšky, když mi maminka řekla, že brzy bude chodit Mikuláš s čertem. Copak Mikuláš  …více»

Co s nechtěnými vánočními dárky?

Co s nechtěnými vánočními dárky?
26. 12. 2014 Praktické rady
Když najdeme pod stromečkem o velikost větší svetr, dva kávovary stejné značky nebo jiný dárek, který nás právě nepotěší, nemusíme zoufat. Často je možné dárky vrátit nebo vyměnit za něco jiného  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !